Ksiądz nie przyjdzie po kolędzie. Spotkania w kościele

19 grudnia 2021 2438

Podobnie jak w ubiegłym roku i tym razem parafia pw. św. Jana Chrzciciela nie organizuje wizyt duszpasterskich w domach mieszkańców Komorowic.

Ksiądz nie przyjdzie po kolędzie. Spotkania w kościele • fot. komorowice.pl


- Od niedzieli 26 grudnia zapraszamy na specjalne Nabożeństwa Kolędowe. Będą trwały do niedzieli 30 stycznia, zawsze w niedziele o 15.00 i w soboty o 16.00. Zapraszamy mieszkańców z kolejnych rejonów parafii, według ustalonego porządku, który jest zamieszczony na tablicach ogłoszeń i stronie internetowej. Szczegóły tej Kolędy przedstawimy w kazaniu na Boże Narodzenie - czytamy na stronie parafii w Komorowicach.

Plan nabożeństw kolędowych 2021/22

Niedziela 26 Grudnia 2021 - Godzina 15.00
1. Bestwińska 234, Maślaków, Jesionowa, Jaworowa
2. Świerkowa, Bestwińska (od 302 do ul. Maślaków), Jodłowa, Sosnowa, Podleska 7 i 9
3. Podleska od strony Janowic (od 39) do Bestwińskiej
4. Groszkowa (od ul. Bestwińskiej do ul. Samotnej), Kąty, Akacjowa (cała), Górska (36, 36A, 38)
5. Świtezianki, Samotna, Groszkowa (76, 81, 81A), Górska
6. Borowików, Bestwińska 311 - 233, Muchomorów, Dumna

Sobota 1 Stycznia - Godzina 16.00
1. Bestwińska 197 - 72A, Sejmowa 22, Cybernetyków, Gliwicka 80-5
2. Bestwińska 3 - 52, Jęczmienna 2, Koniczynki, Napędowa, Finałowa, Na Fermie
3. Kromparecka 6 - 60A i Gwardzistów 67A - 3
4. Fredry, Gliwicka (152-162) i Jasna Rola.
5. Jasna Rola 71A, Rakietowa 40, Dusznicka 176,174, Jęczmienna, Żeńców,
6. Syrokomli, Lansjerów, Dusznicka 59a,b,c
7. Za Kuźnią

Niedziela 2 Stycznia - Godzina 15.00
1. Rodziewiczówny, Serenady, Stażystów
2. Światowida, Szwoleżerów, Ułanów
3. Dusznicka 113-132 i Chłopska,
4. Żeglarska,
5. Św. Jana Chrzciciela, Trawiasta
6. Kaletnicza (nr nieparzyste) bloki: 29,31,33,37,39
7. Kaletnicza (nr parzyste) bloki: 24,24A,26,26A oraz domy: 30-52
8. Kaletnicza (domy szeregowe) 47-91
9. Pedagogiczna 1-47, Mazańcowicka 48A,52,54,58

Sobota 8 Stycznia - Godzina 16.00
1. Czechowice-Dziedzice : Legionów 245A, Krzywa, Wrzosowa, Zawiła, Wilcza, Świerkowicka 5, Komorowicka
2. Lekarska, Orna, Katowicka 25 - 94A oraz Szlachecka, Papierowa i Chochołowska
3. Katowicka 210-140A (bez nowych domów: 171 i 175) oraz Szarych Szeregów, Uczniowska, Terenowa, Produkcyjna
4. Wołodyjowskiego, Ogrodników, Złocista, Ponętna, Hajduczka, Miłosna
5. Piechurów, Albatrosów, Ziołowa, Husarska
6. Biblioteczna , Żołnierska Poligonowa
7. Dragonów 1-50
8. Olimpijska 35 Bloki
9. Inżynierska, Młynówka, Śliska

Niedziela 9 Stycznia - Godzina 15.00
1. Młodej Polski i Akademicka 39
2. Akademicka 1-18
3. Akademicka 21-65
4. Burzliwa i Kustosza 2-24A
5. Kwietniowa i Kustosza pozostała część
6. Astronomów, Biedronki
7. Lipowska 98, Świerkowicka 57, Królewska za „dwupasmówką” i Mazańcowicka od 57 do ronda
8. Mazańcowicka 126A - 103
9. Mazańcowicka 100A - 59, Poligonowa 8

Sobota 15 Stycznia - Godzina 16.00
1. Ceramiczna (od początku), Wajdeloty od 35A
2. Samodzielna od 1, Wajdeloty 8-14, Kamieniarzy od 1-15
3. Syreny, Czorsztyńska
4. Taksówkarzy i Fizylierów
5. Odrowąża 1-50
6. Kirasjerów 7 - 56
7.Na Stawach, Ostowa i Groblowa
8. Daszyńskiego od 22-87
9. Wąska, Rondo, Czarna, Żabiniec
10. Przyległa, Czereśniowa

Niedziela 16 Stycznia - Godzina 15.00
1. Drobna; domy 1-13 i Nowe bloki: 16,16A,18,18A
2. Drobna; bloki: 14A,14B, 16C,
3. Drobna; bloki: 16B, 20, 18B
4. Hałcnowska (nr parzyste: 8-88)
5. Hałcnowska (nr parzyste: 162 - 96), Wernyhory
6. Hałcnowska (nieparzyste od 5 - 77) i Bagażowa
7. Hałcnowska (159 - 83) oraz Romańska i Odrowąża 93-106 od dzielnicy Hałcnów
8. Rybacka, Garncarska i Laurowa
9.Budrysów (od ul. Dusznickiej - od nr 7), Bliźniacza i Braterska

Sobota 22 stycznia - Godzina 16.00
1.Barkowska 2 - 85
2.Barkowska 86 - 142
3.Barkowska 143 - 202A
4.Barkowska 272 - 204
5. Dusznicka 1-47, Boczna 23,27,37
6. Stażystów 38 A
7. Stażystów 39 (od ostatniej klatki)
8. Stażystów 39 (od pierwszej klatki)
9. Stażystów 39 A (od ostatniej klatki)
10. Stażystów 39 A (od pierwszej klatki)

Niedziela 23 Stycznia - Godzina 15.00
1. Bystra od 7 do 31
2. Bystra od 30 do 86
3. Bystra od 90 do 145
4. Daszyńskiego 127-94 i Kaletnicza 4-23
5. Olimpijska cała ulica i Plac Niemczyka
6. Komorowicka - nieparzyste od 131 i parzyste od 172 (obie strony) do wiaduktu
7. Komorowicka; obie strony od wiaduktu: parzyste do 322, nieparzyste do 267, oraz Mazańcowicka2
8. Komorowicka (od ronda) parzyste: 352-330
9. Komorowicka (od ronda) nieparzyste: 305-277 w tym nowy blok

Sobota 29 Stycznia - Godzina 16.00
1. Komorowicka 336 B ( od pierwszej klatki )
2. Komorowicka 336 B ( od ostatniej klatki )
3. Komorowicka 334
4. Stażystów 36
5. Stażystów 38
6. Daszyńskiego 99 A (od pierwszej klatki)
7. Daszyńskiego 99 A (od ostatniej klatki)
8. Daszyńskiego 101 (od końca)
9. Daszyńskiego 101 (od początku)
10. Czeladnicza oraz Katowicka 171 i 175 (nowe domy)

Niedziela 30 Stycznia - Godzina 15.00
1. Komorowicka 332 (od ostatniej klatki)
2. Komorowicka 332 (od pierwszej klatki)
3. Komorowicka 336 (od ostatniej klatki)
4. Komorowicka 336 (od pierwszej klatki)
5. Komorowicka 336 A (od pierwszej klatki)
6. Komorowicka 336 A (od ostatniej klatki)
7. Królewska od 1 do 47 ( od Katowickiej )
8. Królewska od 94- 49, Mistrzowska i Książęca
9. Botaniczna, Opłotek, Aktorów
adminźródło: komorowice.bielsko.pl

Komentarze