Zmiany na liniach 32, 50 i X. Nowy przystanek na trasie

14 listopada 2022 1462

14 listopada wprowadzono zmiany w kursowaniu autobusów na liniach 32, 50 i X. Nowe rozkłady jazdy są już dostępne w aplikacji OnTime oraz na stronie www.rozklady.bielsko.pl.

fot. UM Bielsko-Biała


Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, że od 14 listopada wprowadzony zostanie kolejny etap zmian optymalizacyjnych na sieci komunikacyjnej w Bielsku-Białej. Zostają dotyczą trasy przejazdu linii nr 32 i 50 - autobusy nie będą obsługiwały przystanków Warszawska Fiat oraz Warszawska CH. W zamian uruchomiony zostaje nowy przystanek Warszawska Aluprof kierunek Czechowice-Dziedzice. Przystanek Warszawska Fiat w dalszym ciągu będzie obsługiwany przez linie nr: 8, 11, 13, 13W, 16, 22 oraz N2.

Wprowadzony zostanie nowy rozkład jazdy linii nr 32. Nie ulegają zmianie godziny odjazdów linii nr 50 z przystanków początkowych Osiedle Karpackie oraz Czechowice-Dziedzice Silesia - natomiast przyspieszone zostaną godziny odjazdów od przystanku Warszawska Mazańcowicka w kierunku Czechowic-Dziedzic oraz od Warszawska Aluprof w kierunku centrum miasta.

Podobnie 14 listopada zmieni się trasa przejazdu linii X - autobusy nie będą obsługiwały przystanku Warszawska CH - w zamian obsługiwany będzie nowy przystanek Warszawska Aluprof kierunek Czechowice-Dziedzice.

Nowe rozkłady jazdy są już dostępne w aplikacji OnTime oraz na stronie ww.rozklady.bielsko.pl.

Aby wyszukać nowy rozkład jazdy, należy wybrać numer linii, kliknąć na konkretny przystanek, a następnie wybrać z kalendarza datę 14 listopada.

Nowe tabelaryczne rozkłady jazdy ważne od 14 listopada to:
linia nr 32 - kierunek: Osiedle Karpackie,
linia nr 32 - kierunek: Hałcnów Kościół,
linia nr 32 - pozostałe przystanki na trasie wyjazdu/zjazdu z zajezdni,
linia nr 50 - kierunek: Osiedle Karpackie,
linia nr 50 - kierunek: Czechowice-Dziedzice Silesia.
linia nr 50 - pozostałe przystanki na trasie wyjazdu/zjazdu z zajezdni.

fot. UM Bielsko-Biała
adminźródło: UM Bielsko-Biała

Komentarze