Kolęda po przerwie. Zobacz kiedy przyjedzie ksiądz

26 grudnia 2022 1524

27 grudnia w komorowickiej parafii ruszają wizyty duszpasterskie. Księża będą odwiedzać gospodarstwa domowe do 19 stycznia.

fot. komorowice.pl


27.12.2022 Wtorek od godz. 10:00
1. Bestwińska 234, Maślaków, Jesionowa, Jaworowa
2. Świerkowa, Bestwińska (od 302 do ul. Maślaków), Jodłowa, Sosnowa, Podleska 7 i 9
3. Borowików, Bestwińska 311 - 233, Muchomorów, Dumna
4. Groszkowa (od ul. Bestwińskiej do ul. Samotnej), Kąty, Akacjowa (cała), Górska (36, 36A, 38)
5. Świtezianki, Samotna, Groszkowa (76, 81, 81A), Górska
6. Bestwińska 197 - 72A, Sejmowa 22, Cybernetyków, Gliwicka 80-5

28.12.2022 Środa od godz. 10:00
1. Bestwińska 3 - 52, Jęczmienna 2, Koniczynki, Napędowa, Finałowa
2. Jasna Rola 71A, Rakietowa 40, Dusznicka 176,174, Jęczmienna, Żeńców
3. Jasna Rola od Końca
4. Fredry, Gliwicka (152-162)
5. Kromparecka , Gwardzistów
6. Dusznicka do nr 47, Boczna 23,27,37

29.12.2022 Czwartek od godz. 10:00
1. Czechowice-Dziedzice : Legionów 245A, Krzywa, Wrzosowa, Zawiła, Wilcza, Świerkowicka 5, Komorowicka
2. Lekarska, Orna, Katowicka 25 - 94A oraz Szlachecka, Chochołowska
3. Katowicka 210-140A oraz Szarych Szeregów, Uczniowska, Terenowa, Produkcyjna
4. Piechurów, Albatrosów, Ziołowa, Husarska
5. Wołodyjowskiego, Ogrodników, Złocista, Ponętna, Hajduczka, Miłosna
6. Syrokomli, Lansjerów, Dusznicka 59a,b,c

30.12.2022 Piątek od godz. 10:00
1. Barkowska od nr. 2 do nr. 16 ( Nowe osiedle ), Na fermie àTRASA I
2. Barkowska 36 - 85 à TRASA II
3. Barkowska 86 - 142 à TRASA III
4. Barkowska 143 - 202 àTRASA IV
5. Barkowska 272 - 204 à TRASA V
6. Budrysów od nr 7, Bliźniacza i Braterska

31.12.2022 sobota od godz. 10:00
1. Podleska od Początku
2. Podleska od Końca
3. Daszyńskiego od ronda do 94, Kaletnicza 4-23
4. Przyległa, Czereśniowa
5. Wąska, Rondo, Czarna, Żabiniec

02.01.2023 Poniedziałek od godz. 15:00
1. Ceramiczna (od początku), Wajdeloty od 35A
2. Samodzielna, Wajdeloty do nr 27, Kamieniarzy
3. Syreny, Czorsztyńska
4. Taksówkarzy i Fizylierów

03.01.2023 Wtorek od godz. 15:00
1. Komorowicka - TRASA I nieparzyste od 131 i parzyste od 172 (obie strony) do wiaduktu
2. Komorowicka; - TRASA II obie strony od wiaduktu: parzyste do 322, nieparzyste do 267, oraz Mazańcowicka 2
3. Komorowicka - TRASA III (od ronda) parzyste: 352-330
4. Komorowicka - TRASA IV (od ronda) nieparzyste: 305-277 w tym nowy blok

04.01.2023 ŚRODA od godz. 15:00
1. Odrowąża
2. Inżynierska, Młynówka, Śliska
3. Na Stawach, Ostowa i Groblowa (24w)
4. Rybacka, Garncarska i Laurowa

05.01.2023 Czwartek od godz. 15:00
1. Hałcnowska (nr parzyste: 8-88)
2. Hałcnowska (nr parzyste: 96-162), Wernyhory
3. Hałcnowska (nieparzyste od 5 - 77) i Bagażowa
4. Hałcnowska (159 - 83) i Odrowąża 93-106
5. Daszyńskiego 38-87

06.01.2023 Piątek od godz. 14:00
1. Drobna; domy 1-13 oraz bloki 16, 16A i 18,18A
2. Drobna; bloki: 14A,14B, 16C,
3. Drobna; bloki: 16B, 20, 18B

07.01.2023 SOBOTA od godz. 10:00
1. Czeladnicza oraz Katowicka 171-175( nowe osiedle )
2. Biblioteczna , Żołnierska Poligonowa
3. Botaniczna, Opłotek, Aktorów
4. Akademicka od 1

08.01.2023 NIEDZIELA od godz. 14:00
1. Bystra od 7 do 31 TRASA I
2. Bystra od 30 do 86 TRASA II
3. Bystra od 90 do 145 TRASA III

09.01.2023 Poniedziałek od godz. 15:00
1. Lipowska 98 ( Cz-Dz ), Świerkowicka 57, Królewska za „dwupasmówką” i Mazańcowicka od 57 do ronda
2. Mazańcowicka 100A - 59, Poligonowa 8
3. Mazańcowicka 126A - 103
4. Pedagogiczna 1-47, Mazańcowicka 48A-58

10.01.2023 Wtorek od godz. 15:00
1. Burzliwa i Kustosza do 24a
2. Kwietniowa i Kustosza pozostała część
3. Biedronki, Astronomów,
4. Młodej Polski

11.01.2023 Środa od godz. 15:00
1. Kaletnicza (nr parzyste) bloki: 24,24A,26,26A oraz domy: 30-52
2. Kaletnicza (nr nieparzyste) bloki: 29,31,33,37,39
3. Kaletnicza (domy szeregowe) 47-91
4. Kirasjerów

12.01.2023 Czwartek od godz. 15:00
1. Dragonów
2. Światowida, Szwoleżerów, Ułanów
3. Rodziewiczówny, Serenady, Stażystów
4. Żeglarska,

13.01.2023 Piątek od godz. 15:00
1. Św. Jana Chrzciciela, Trawiasta
2. Za Kuźnią
3. Dusznicka 113-132 i Chłopska,
4. Romańska, Dusznicka 82-88 ( Nowe osiedle )

14.01.2023 Sobota od godz. 10:00
1. Królewska od 30 do 63
2. Królewska od końca do 58 Mistrzowska i Książęca
3. Królewska od 27 do 1 i Papierowa
4. Olimpijska ulica, Plac J. Niemczyka

15.01.2023 Niedziela od godz. 14:00
1. Olimpijska 35 blok
2. Komorowicka 336 B ( od pierwszej klatki )
3. Komorowicka 336 B ( od ostatniej klatki )

16.01.2023 Poniedziałek od godz. 15:00
1. Daszyńskiego 101 (od początku)
2. Daszyńskiego 101 (od końca
3. Daszyńskiego 99 A (od pierwszej klatki)
4. Daszyńskiego 99 A (od ostatniej klatki)

17.01.2023 Wtorek od godz. 15:00
1. Stażystów 39 (od pierwszej klatki)
2. Stażystów 39 (od ostatniej klatki)
3. Stażystów 39 A (od ostatniej klatki)
4. Stażystów 39 A (od pierwszej klatki)
5. Stażystów 36

18.01.2023 Środa od godz. 15:00
1. Komorowicka 332 (od pierwszej klatki)
2. Komorowicka 332 (od ostatniej klatki)
3. Komorowicka 334 ( od pierwszej klatki )
4. Komorowicka 334 ( od ostatniej klatki )
5. Stażystów 38

19.01.2023 Czwartek od godz. 15:00
1. Stażystów 38A
2. Komorowicka 336 (od pierwszej klatki)
3. Komorowicka 336 (od ostatniej klatki)
4. Komorowicka 336 A (od pierwszej klatki)
5. Komorowicka 336 A (od ostatniej klatki)
adminźródło: komorowice.bielsko.pl

Komentarze