"Roma" będzie dalej działać, jednak w innym miejscu

23 stycznia 2023 3953

Na początku roku działająca od 20 lat Pizzeria "Roma" poinformowała, że w związku z "szalejącymi cenami energii" zawiesza działalność na czas nieokreślony. Miłośnicy pizzy wypiekanej przy ulicy Daszyńskiego nie zapomną jednak jej smaku, gdyż już od 25 stycznia "Roma" będzie kontynuowała działalność w innym miejscu.- Szanowni klienci, z wielkim smutkiem informujemy iż Pizzeria Roma Bielsko zawiesza swoją działalność na czas bliżej nieokreślony. Wspólnie przetrwaliśmy okres pandemii oraz COVID-19, pomimo usilnych starań, chęci, zaangażowania do pracy nie jesteśmy w obecnym stanie przy szalejących cenach energii i kosztów związanych z naszą pracą dalej serwować Państwu pizzy, a także innych posiłków. Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna kto zajrzał, porozmawiał, zjadł, wrócił, polecił, zostawił opinie, życzliwe słowo, łapkę w górę. Na koniec, nie chcemy powiedzieć "do widzenia'', ale "do zobaczenia" - taka informacja opublikowana na Facebooku Pizzerii Roma zaniepokoiła smakoszy, którzy od 20 lat smakowali pizzę w lokalu przy ulicy Daszyńskiego.

Pomocną dłoń do "Romy" wyciągnął właściciel sklepu Lewiatan przy ulicy Olimpijskiej. Od 25 stycznia "Roma" z tą samą ekipą i tym samym menu będzie kontynuowała swoją działalność właśnie w Lewiatanie.

Pizzeria będzie czynna od godziny 11.00 do godziny 21.00. Numer telefonu do składania zamówień pozostaje pozostaje ten sam: 33 8 104 888.Przeczytaj też: Rynek pracy w Słupsku - czy łatwo tu o zatrudnienie?
admin

Komentarze