Duży sukces strażaków z Komorowic Śląskich!

8 września 2024 1069

W sobotę 7 września na stadionie MOSiR-u w Czechowicach-Dziedzicach odbyły się Miejskie Zawody Sportowo-Pożarnicze dla jednostek OSP z naszego miasta. Rywalizację seniorów wygrali druhowie OSP Komorowice Śląskie! Na najniższym stopniu podium zameldowali się strażacy z Komorowic Krakowskich.

Duży sukces strażaków z Komorowic Śląskich! • fot. OSP Komorowice Śląskie, 11 zdjęć

Oprócz zwycięstwa w kategorii seniorów, OSP Komorowice Śląskie przywiozło do swojej remizy puchary za pierwsze miejsca w kategoriach młodzieżowych drużyn pożarniczych (kat. 16-18 lat, kat. 10-15 lat).

Ponadto seniorzy z Komorowic Śląskich zdobyli puchary przechodnie za najlepszy czas biegu sztafetowego oraz ćwiczenia bojowego.

- Ten pierwszy został wygrany przez nas 3 razy z rzędu, więc trafia na stałe do naszej gabloty. MDP 10-15 także uzyskała najlepszy czas ćwiczenia bojowego, tym samym zdobywają puchar przechodni - informuje OSP Komorowice Śląskie.

Trzecie miejsce w kategorii seniorów zdobyli strażacy OSP Komorowice Krakowskie.

OSP Komorowice Krakowskie na 3. miejscu • fot. OSP Komorowice Krakowskie, 8 zdjęć

Brawa dla obu jednostek! Po raz kolejni nasi strażacy udowodnili, że należą do najbardziej sprawnych w Bielsku-Białej!