Relacja z zebrania w Krakowskich

17 marca 2016 4353

W czwartek 10 marca w Domu Kultury przy ulicy Olimpijskiej 16 odbyło się zebranie sprawozdawcze Rady Osiedla Komorowice Krakowskie.Podczas zebrania Urząd Miejski reprezentowali wiceprezydent Lubomir Zawierucha oraz naczelnik Wydziału Gospodarki Miejskiej - Adam Grzywacz. W Domu Kultury byli również przedstawiciele Miejskiego Zarządu Dróg oraz Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego, a także wszyscy radni z naszego okręgu wyborczego.

Zastępca prezydenta Bielska-Białej poinformował przybyłych na zebranie mieszkańców, że jeszcze w tym roku zostanie przebudowany plac Józefa Niemczyka. Pisaliśmy o tym w artykule "Nowy plac jeszcze w tym roku!". Jeszcze w tym roku ma rozpocząć się budowa nowej kładki na rzece Białej między ulicą Komorowicką i ulicą Grażyńskiego w rejonie bramy Fiata. Do inwestycji "dokłada" się włoska firma.

Kolejną dużą inwestycją, która ma rozpocząć się w 2017 roku, jest budowa ulicy zbiorczej KDZ-1 na odcinku od węzła Rosta drogi ekspresowej S-1 do ulicy Hałcnowskiej. Dzięki nowej ulicy Komorowice Krakowskie będą miały bezpośrednie połączenie z drogą ekspresową. W tym samym roku ma rozpocząć się przebudowa ulicy Krompareckiej.

Zebranie sprawozdawcze Rady Osiedla Komorowice Kr. - 10.03.2016 • fot. komorowice.pl, 6 zdjęć
admin

Komentarze