DKS Komorowice z pucharem - wideo, zdjęcia

19 września 2016 5059

17 września na boisku Szkoły Podstawowej nr 29 im. J. Korczaka odbył się II Turniej Piłkarski o Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Komorowice Krakowskie.

II Turniej Piłkarski o Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Komorowice Krakowskie • fot. RO Komorowice Krakowskie, 118 zdjęć


Do turnieju zgłosiło się i wzięło udział osiem drużyn:
1. Mirex
2. Lej Mi Pół
3. Legiony Komorowic
4. Young Boys
5. Coco Jumbo
6. EATON
7. DKS Komorowice
8. Daszyńskiego/Stażystów

Sędziował p. Mateusz Giża.

Pomimo deszczowej aury mecze były zacięte, a ich poziom wyrównany. Po rozegraniu spotkań w fazie grupowej na zasadzie „każdy z każdym” wyłoniono cztery drużyny, które zagrały w półfinale:

Mecz I: Daszyńskiego/Stażystów vs. Mirex
Mecz II: DKS Komorowice vs. Young Boys

Pierwszy mecz wygrała w karnych drużyna MIREX'u z wynikiem 2:1, a drugi mecz drużyna DKS KOMOROWICE z wynikiem 3:0.

Następnie odbył się mecz o trzecie miejsce, w którym zagrała drużyna Daszyńskiego/Stażystów przeciw Young Boys. W przepisowym czasie gry nikt nie uzyskał przewagi i dopiero po rzutach karnych wygrała drużyna Daszyńskiego/Stażystów z wynikiem 3:2, zajmując trzecie miejsce.

I wreszcie w finale walczyły drużyny DKS KOMOROWICE z MIREX'em. Po zaciętej grze puchar zwycięscy turnieju zdobyła drużyna DKS KOMOROWICE, z rezultatem 1:0. Zwycięską bramkę strzelił Adrian Pasionek.

Oprócz nagród dla zwycięskich drużyn z podium, przyznano także nagrody w dwóch kategoriach:
Król strzelców - ten tytuł zdobył Dawid Sawicki z DKS KOMOROWICE, który w całym turnieju zdobył 6 bramek, oraz Najlepszy bramkarz - okazał się nim Remigiusz Pakulniewicz z drużyny Daszyńskiego / Stażystów, który we wszystkich spotkaniach, w przepisowym czasie gry nie wpuścił żadnej piłki do swojej bramki.

Ponadto Rada Osiedla Komorowice Krakowskie dziękuje sponsorom turnieju - firmom MIREX oraz sklepowi INTERMARCHE.Informacja została zredagowana przez Radę Osiedla Komorowice Krakowskie.
admin

Komentarze