Portal komorowice.pl ma już dwa lata!

24 lipca 2017 2029

Czas zdmuchnąć dwie świeczki na torcie! Dwa lata temu, a dokładnie 23 lipca 2015 roku, wystartował portal komorowice.pl.

fot. komorowice.pl


Choć portal komorowice.pl wystartował w lipcu 2015 roku, pierwsze podwaliny pod dzielnicowy serwis powstały kilka miesięcy wcześniej na bazie strony komorowice.pl na Facebooku.

Drugie urodziny to idealny czas na podsumowania i zapowiedzi. Przez dwa lata sukcesywnie rosła ilość czytelników portalu, co nas niezmiernie cieszy. Obecnie każdy artykuł na stronie czyta od kilkuset do kilku tysięcy internautów.

W ostatnim czasie zmieniliśmy szatę graficzną strony oraz w końcu doczekaliśmy się własnego logo. Staramy się ciągle wzbogacać treści, które serwujemy mieszkańcom Komorowic i nie tylko. Tak też wprowadziliśmy cykl materiałów wideo "Tajemnice Komorowic".

W planach mamy rozbudowę sklepu internetowego z dzielnicową odzieżą oraz gadżetami. Chcemy również nawiązać współpracę z osobami, które chciałby współtworzyć portal. Wszystkie zgłoszenia prosimy przesyłać na adres kontakt@komorowice.pl.

W związku z rozwojem portalu zachęcamy również potencjalnych reklamodawców do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty reklamowej. Więcej informacji w dziale reklama.

Mamy nadzieję, że będziecie z nami co najmniej przez kolejne dwa lata!
Ariel Brończyk / założyciel portalu komorowice.pl

Komentarze