[WIDEO, ZDJĘCIA] Uroczyste otwarcie boiska

28 października 2017 2594

W piątek 27 października na terenie Szkoły Podstawowej nr 29 przy ulicy Mazańcowickiej dokonano oficjalnego otwarcia nowego boiska szkolnego.

Loading...


W uroczystości wzięli udział urzędnicy z prezydentem Jackiem Krywultem na czele. Boisko poświęcił proboszcz parafii w Komorowicach - ks. Tadeusz Nowok. Przecięcia wstęgi dokonali: dyrektor Gimnazjum nr 14 Małgorzata Nowak, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 29 Dorota Ciężki oraz prezydent miasta Jacek Krywult. Zebrani goście w sali gimnastycznej mogli obejrzeć specjalnie przygotowany program artystyczny.

Uroczyste otwarcie boiska szkolnego przy ulicy Mańcowickiej - 28.10.2017 • fot. Gimnazjum nr 14 w Bielsku-Białej, 17 zdjęć


Boisko wybudowała firma Tomart z Bielska-Białej. Nowy obiekt o wymiarach 24x39 metrów został ogrodzony piłkochwytami o wysokosci 4 i 6 metrów. Boisko wyposażono w bramki do gry w piłkę ręczną, 2 komplety urządzeń do gry w siatkówkę oraz 2 komplety urządzeń do gry w koszykówkę.

Ponadto w ramach inwestycji wybudowano skocznię do skoku w dal. Wyremontowano także boczne boisko między salą gimnastyczną a remizą strażacką.

Koszt całej inwestycji wyniósł 407 tys. zł.

Boisko przy Gimnazjum nr 14 - 06.10.2017 • fot. komorowice.pl, 10 zdjęć


Loading...
admin

Komentarze