[ZDJĘCIA] Nowy zastępca komendanta komisariatu

16 listopada 2017 1652

W Komisariacie Policji IV w Bielsku-Białej odbyło się uroczyste wprowadzenie zastępcy komendanta. Stanowisko to objął st.asp. Mariusz Gwóźdź. I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł.insp. Krzysztof Gałuszka oficjalnie wprowadził nowego zastępcę na stanowisko i wręczył mu rozkaz o powołaniu.

Nowy zastępca komendanta w bielskiej "czwórce" - 15.11.2017 • fot. KMP Bielsko-Biała, 6 zdjęć


W bielskim komisariacie IV w obecności policjantek, policjantów oraz pracowników cywilnych, odbyło się wprowadzenie na stanowisko nowego zastępcy komendanta tej jednostki. Na stanowisko to powołany został st.asp. Mariusz Gwóźdź. Wiceszef bielskiego garnizonu mł.insp. Krzysztof Gałuszka oficjalnie wprowadził nowego zastępcę na stanowisko i wręczył mu rozkaz o powołaniu.

St.asp. Mariusz Gwóźdź służbę w Policji rozpoczął w 2005 r. w plutonie patrolowo - interwencyjnym Komisariatu Policji II w Gliwicach. Od 2007 r. związany był z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej, gdzie najpierw pracował plutonie interwencyjnym, a rok później awansował do pionu kryminalnego. W dniu 15.11.2017 r. powołany został na stanowisko zastępcy komendanta w bielskiej „czwórce”.

Obejmując stanowisko, nowo powołany komendant poprosił o wyrozumiałość i życzliwość, zobowiązując się jednocześnie do dbania o dobre relacje ze współpracownikami oraz do wytężonej pracy na rzecz kierowanej jednostki.
adminźródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze