Wracają wyprzedaże garażowe! Pohandlujemy już w sobotę

9 maja 2018 2369

Po trzech latach przerwy do Komorowic wracają wyprzedaże garażowe! Pierwsze w 2018 roku handlowanie na boisku Szkoły Podstawowej nr 29 odbędzie się w sobotę 12 maja.Lepiej późno niż wcale! Po trzech latach przerwy do Komorowic wracają wyprzedaże garażowe. Mamy nadzieję, że podobnie jak w 2015 roku, w trakcie wydarzenia nie zabraknie handlarzy i kupujących.

W sobotę 12 maja sprzedawcy będą mogli organizować swoje stanowiska od godziny 9.30, natomiast sprzedaż rozpocznie o godzinie 10.00. Impreza zakończy się o godzinie 13.00. Na teren wyprzedaży garażowej, czyli boisko SP nr 29 przy ulicy Czereśniowej, można się dostać zarówno od głównej bramy szkoły (ul. Czereśniowa), jak i od parkingu sklepu Intermarche (ul. Olimpijska).Zapisy przyjmowane są drogą mailową pod adresem kontakt@komorowice.pl (w treści imię i nazwisko oraz numer telefonu) oraz na stronie bielskich wyprzedaży garażowych - www.wyprzedazegarazowe.bielsko.pl (możliwość zapisu pojawia się 3 tygodnie przed planowaną datą wyprzedaży).

Organizatorem wyprzedaży garażowej jest portal komorowice.pl. Dziękujemy Pani dyrektor Dorocie Ciężki za wyrażenie zgody na organizacje imprezy na terenie Szkoły Podstawowej nr 29.

admin

Komentarze