Charytatywny koncert w Domu Kultury. Zagrają dla braci

19 września 2018 2697

W sobotę 22 września w Domu Kultury w Komorowicach odbędzie się koncert charytatywny. Dochód z wydarzenia zostanie w całości przeznaczony na operację Norberta i Karola.

Norbert i Karol


Z pewnością pamiętacie historię Joanny Hoffmann, mieszkanki Komorowic, na operację której zbieraliśmy pieniądze m.in. w trakcie ubiegłorocznego festynu charytatywnego. Jeszcze przed operacją Joanny okazało się, że chorobę odziedziczyli jej synowie...

Niestety u obu zdiagnozowaną tą samą przypadłość - rzadką wrodzoną chorobę genetyczną: Zespół Arnolda Chiariego. Karol i Norbert muszą przejść kosztowną operację w Barcelonie.

W sobotę 22 września będzie można dołożyć cegiełkę do sfinansowania operacji młodych mieszkańców Komorowic. W Domu Kultury przy ulicy Olimpijskiej odbędzie się charytatywny koncert.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00. Na scenie zagają: kapela Beskidek, wokaliści zespołu Kontrasty, Maciej Święty z zespołem oraz Harpago.

Przy wejściu do Domu Kultury (od parkingu sklepu Interkomorowice) zbiórkę pieniędzy będą prowadzić strażacy OSP Komorowice Krakowskie. Każdy będzie mógł również złożyć datek do skarbony w sali widowiskowej Domu Kultury. Zakończenie koncertu przewidziano na godzinę 19.00.

Pieniądze można wpłacać również za pośrednictwem portalu www.pomagam.pl.

admin

Komentarze