Ruszyło głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego

21 września 2018 1920

21 września rozpoczęło się głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2019. Tym razem odbywa się ono tylko przez Internet.

Loading...


Wszystkich uprawnionych mieszkańców Bielska-Białej, którzy ukończyli 16 rok życia gorąco zachęcamy do głosowania on-line w terminie od 21 do 30 września (włącznie) 2018 r., z wykorzystaniem specjalnie przygotowanej strony z modułem do głosowania.

To najszybsza i najwygodniejsza metoda głosowania, a w obecnej edycji Budżetu Obywatelskiego - jedyny sposób na oddanie swojego głosu. Można oddać dwa głosy, jeden na projekt osiedlowy w osiedlu, którego jest się mieszkańcem i jeden głos na projekt ogólnomiejski.

Osoby "wykluczone cyfrowo" tzn. nie posiadające umiejętności obsługi komputera, telefonu komórkowego lub innego urządzenia z dostępem do Internetu, a które będą chciały zagłosować na wybrane przez siebie projekty w punktach do głosowania elektronicznego.

W Komorowicach Krakowskich punkt do głosowania będzie czynny w siedzibie Rady Osiedla (Dom Kultury) od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-18.00.
admin

Komentarze