Stanisław Dudzik - sylwetka kandydata do Rady Miejskiej

18 października 2018 1952

Artykuł sponsorowany

Stanisław Dudzik, przewodniczący Rady Osiedla Biała Północ, kandyduje do Rady Miejskiej z listy KWW Jacka Krywulta (okręg nr 1, miejsce nr 4).

Stanisław Dudzik


Jestem rodowitym komorowianinem. Realizuję się jako szczęśliwy mąż, ojciec dorosłych dzieci oraz dziadek.

Od ponad 25 lat wraz z żoną prowadzę własną działalność gospodarczą, natomiast od 20 lat działam społecznie w Radzie Osiedla Biała-Północ. Praca na rzecz innych daje mi ogromną satysfakcję oraz poczucie spełnienia.

Przewodniczący RO Biała Północ w trakcie Festynu Charytatywnego w Komorowicach


Dzięki funkcji przewodniczącego Rady Osiedla zyskałem szersze spojrzenie na sprawy i problemy, z jakimi zmagają się mieszkańcy mojej okolicy. Starając się sprostać ich oczekiwaniom chętnie podejmuję różne inicjatywy integrujące lokalną społeczność i zwiększające poczucie wspólnoty.

Nie szczędzę w tym celu swojego czasu prywatnego, gdyż podejmowanie wyzwań i służba innemu człowiekowi jest dla mnie priorytetem. Przez lata mojej pracy w Radzie Osiedla powstało wiele inwestycji w dzielnicy Komorowice, w tym między innymi: kanalizacja, częściowa wymiana rur wodociągowych, a także przebudowa i remonty dróg. Niemniej ważne są inne przedsięwzięcia cieszące się uznaniem lokalnej społeczności takie jak: Dzień Dziecka łączony z Dniem Matki, pikniki rodzinne, Święto Ziemniaka, kuligi czy imprezy mikołajkowe dla najmłodszych.

Stanisław Dudzik jest pomysłodawcą dzielnicowej inicjatywy pt. Święto Ziemniaka


Do tradycji przeszły cieszące się dużą popularnością coroczne spotkania wigilijne dla osób starszych i samotnych. Na co dzień jestem człowiekiem pogodnym, pracowitym i otwartym na ludzi i ich potrzeby.Materiał sfinansowany przez KWW Jacka Krywulta.

Loading...