Jarmark Świąteczny na placu Józefa Niemczyka!

22 października 2018 3161

W ostatnią sobotę przed Świętami Bożego Narodzenia (22 grudnia) na placu Józefa Niemczyka w Komorowicach Krakowskich odbędzie się Jarmark Świąteczny!Wydarzenie organizują Rada Osiedla Komorowice Krakowskie i Stowarzyszenie Komorowice przy współpracy z Miejskim Domem Kultury Komorowice.

Na scenie udostępnionej przez miasto odbędą się występy grup artystycznych MDK-u i amatorskich kapel. Gwiazdą wieczoru będzie występ zespołu, w którym na gitarze gra Tomasz Madzia, półfinalista programu "Must be the music".

Na placu odbędzie się kiermasz rękodzieła. Nie zabraknie przysmaków, które zaserwuje m.in. Rada Osiedla Biała Północ oraz rozgrzewającego grzańca.Dla dzieci przewidziano warsztaty tworzenia czekoladek oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem. W planach jest także symboliczne zapalenie światełek na choince.

Apelujemy do firm i osób, które mogłoby wesprzeć organizację wydarzenia - zarówno finansowo w formie sponsoringu, jak i organizacyjnym - o kontakt z koordynatorem jarmarku -Arielem Brończykiem.
admin

Komentarze