[ZDJĘCIA] Pogoda chciała pokonać jarmark. Nie udało jej się

23 grudnia 2018 3910

Pogoda za wszelką cenę chciała pokonać Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy. Nie udało jej się! Choć ze względów bezpieczeństwa organizatorzy imprezy musieli odwołać część koncertów, impreza toczyła się dalej w bardziej kameralnym charakterze.

Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy - 22.12.2018 • fot. komorowice.pl, 31 zdjęć


Długo trwały przygotowania do pierwszego w historii Komorowickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. W organizację imprezy włączyło się wiele osób - przede wszystkim członkowie Rady Osiedla Komorowice Krakowskie, Stowarzyszenia Komorowice oraz Domu Kultury w Komorowicach.

Niestety prognozy pogody sprawdziły się w stu procentach. Od początku imprezy padał deszcz. W pewnym momencie opady połączone z porywistym wiatrem zmusiły organizatorów imprezy do przerwania występów na scenie. Ze względu na bezpieczeństwo artystów przerwano występ "Kontrastów" i odwołano cztery kolejne koncerty (Drewniane Żaby, Harpago, Tomasz Madzia, Anna Mysłajek).Po ustaniu opadów postanowiono kontynuować imprezę w bardziej kameralnej atmosferze. Swój występ w formie a cappella dokończyły "Kontrasty". Śpiew młodzieży z Domu Kultury w Komorowiach ciągnął się aż do samego końca imprezy, którą zakończono około godziny 20.00.

Mimo niekorzystnej aury na placu Niemczyka zameldowało się kilkunastu wystawców, głównie z pysznym jedzeniem, ale także i rękodziełem, ceramiką i zabawkami. Najmłodsi mogli także wziąć udział w warsztatach tworzenia czekoladek i otrzymać od Mikołaja łakocie.Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim osobom, które dołożyły nawet najmniejszą cegiełkę do przygotowania imprezy!
admin

Komentarze