Dwie stacje rowerów miejskich w Komorowicach!

24 stycznia 2019 1788

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników ekologicznego transportu. Od 1 kwietnia w Komorowicach będzie można wypożyczyć rower miejski BBbike! I to w dwóch punktach!

Dwie stacje rowerów miejskich w Komorowicach! • fot. bielsko.info


W 2019 roku zostanie uruchomionych 12 nowych stacji systemu wypożyczalni rowerów miejskich BBbike. Urzędnicy dokonali już wyboru nowych lokalizacji.

Okazuje się, że w Komorowicach zostaną zainstalowane aż dwie stacje! Pierwsza z nich powstanie przy ścieżce rowerowej w Komorowicach Śląskich, w rejonie bramy FCA. Druga ze stacji zostanie zamontowana w parku przy kościele św. Jana Chrzciciela.

Sezon BBbike będzie trwał od 1 kwietnia do 31 października. Spółkę Homeport Polska, która wygrała przetarg, wspierać będą rozwiązania techniczne i informatyczne świadczone przez firmę Homeport s.r.o. Terminal do wypożyczeń będzie większy oraz wyposażony w dodatkowe funkcjonalności takie jak chociażby możliwość rejestracji użytkownika na stacji czy wygodny i ergonomiczny ekran dotykowy, dostępna będzie również aplikacja mobilna na platformie iOS/Android.

Dotychczasowy operator, firma BikeU, w kolejnych latach będzie podwykonawcą miedzy innymi takich usług jak - wsparcie serwisowe oraz prowadzenie centrum wsparcia użytkownika tzw. call center.
admin

Komentarze