Pijany taksówkarz doprowadził do wypadku

6 marca 2019 1891

Dziś około godziny 17.10 na ul. Daszyńskiego w rejonie skrzyżowania z ulicą Taksówkarzy doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów: Volkswagena Passata i Mitsubishi Space Star. Jedna osoba została ranna. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, ale został zatrzymany po krótkim pościgu. To taksówkarz zrzeszony w jednej z bielskich korporacji.

fot. Bielskie Drogi


Taksówkarz jechał Volkswagenem Passatem od strony Bestwiny. Na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka Mitsubishi Space Star, po czym odjechał w stronę ulicy Komorowickiej. W pościg ruszyli świadkowie, którzy zatrzymali go po krótkim pościgu na stacji Shell. Jak przekazał świadek, mężczyzna zdążył ściągnąć emblematy korporacji, które były zamontowane na magnesach.

fot. Bielskie Drogi


W związku ze zgłoszeniem wypadku interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Sprawca wydmuchał ponad 2 promile i trafił w ręce policjantów. To koniec jego kariery za kierownicą taksówki. Do szpitala przewieziono jedną osobę. Trwają czynności pod kątem wypadku drogowego, bowiem tak wstępnie zakwalifikowano zdarzenie.

fot. Bielskie Drogi
adminźródło: Bielskie Drogi

Komentarze