RozBBiegani w Cieszynie. Jest pierwszy sukces

30 kwietnia 2019 1851

W minioną niedzielę aż 16 biegaczy z grupy "rozBBiegane Komorowice" wzięło udział w 11. Cieszyńskim Fortuna Biegu.

RozBBiegani w Cieszynie. Jest pierwszy sukces • fot. rozBBiegane Komorowice, 4 zdjęcia

To rekord frekwencyjny grupy biegowej z Komorowic na zawodach. Warto wspomnieć, że na popularnym w regionie biegu, w którym wystartowało blisko 1300 osób, to właśnie "rozBBiegane Komorowice" stanowiły najliczniejszą grupę biegową z Bielska-Białej.

Są też pierwsze biegowe sukcesy. Na najniższym stopniu podium w grupie biegowej K60 stanęła Urszula Janica. Bardzo dobry wynik odnotowała także Maria Kalinowska, która w swojej grupie wiekowej zajęła wysokie, 7. miejsce. Wśród rozBBieganych mężczyzn najszybciej trasę przebiegł Andrzej Teplicki, któremu pokonanie 10 kilometrów zajęło 39 minut i 27 sekund.

Kolejny start "rozBBieganych Komorowic" już 19 maja w 27. Biegu Fiata. Swój udział potwierdziło już 12 komorowickich biegaczy

Treningi grupy biegowej z Komorowic odbywają się w każdą środę. Zbiórka o godzinie 18.30 na placu im. Józefa Niemczyka. Zachęcamy do dołączenia do grupy "rozBBiegane Komorowice" na Facebooku.