Prezent dla myśliwego - Poradnik

25 maja 2019 1529

Artykuł sponsorowany

Myślistwo to bardzo ciekawe hobby. Wielu z nas zna myśliwych, którzy uwielbiają wyprawy na wielkie polowania. Często jednak pojawia się problem, gdy myśliwy obchodzi urodziny, imieniny, jubileusz czy inną uroczystość - nie wiadomo, jaki drobiazg sprawdzi się najlepiej. Podpowiadamy, że upominkiem idealnym będzie kreatywna okładka. Tego typu upominki dla myśliwych oferuje firma Kreatywna okładka.Kreatywna okładka - co to?

Czym jest personalizowana, kreatywna okładka? Już wyjaśniamy! Kreatywna okładka to, mówiąc najprościej, personalizowany prezent tworzony z myślą o konkretnej osobie, w przypadku myśliwych może to być okładka czasopisma Darz Bór czy Brać łowiecka.

Na okładce pojawiają się elementy personalizowane - jednym z najistotniejszych jest fotografia myśliwego. Może to być zdjęcie myśliwego podczas polowania czy zdjęcie z trofeami myśliwskimi. Zespół grafików zadba o fajne tło i odpowiednio "obrobi" fotografię. Kolejny element personalizowany to nagłówki - tworzone są w taki sposób, by każdy z nich dostarczył kilku informacji i o naszym myśliwym. Przykładowe nagłówki mogą brzmieć: Tomek - klejnot wśród łowczych kończy właśnie 40 lat! W numerze - Robert i jego wyjątkowe hobby, Bogdan - już 10 lat Klubie Łowieckim.

Jak zamówić okładkę dla myśliwego?

Aby zamówić kreatywną okładkę dla myśliwego, wystarczy parę chwil. Należy wybrać zdjęcie i napisać kilka słów o myśliwym, dla którego chcemy zamówić okładkę. Jakie informacje są najistotniejsze? Imię, wiek oraz okazja, z jakiej zamawiamy prezent. W zależności od przypadku możemy też napisać o sukcesach myśliwego, o tym, od ilu lata zajmuje się myślistwem i tak dalej.

Resztą zajmą się specjaliści z Kreatywnej okładki, z pewnością zadbają oni o to, by drobiazg dla myśliwego był wyjątkowy. Warto tutaj dodać, że okładki drukowane są na wysokiej jakości papierze, a następnie umieszczane są w ramie lub w antyramie. Całość prezentuje się niezwykle elegancko.

Dlaczego warto zdecydować się na taki drobiazg?
  • To niepowtarzalny prezent.
  • Personalizowana okładka, nawiązująca do hobby naszego myśliwego z pewnością go zaskoczy.
  • Okładka będzie pamiątką na długie, długie lata.
  • Personalizowana okładka to prezent idealny dla myśliwych w każdym wieku.

Na koniec

Jeśli więc szukacie idealnego prezentu dla myśliwego (sprawdź tutaj), łowczego bądź prezesa koła łowieckiego podpowiadamy, że kreatywna okładka będzie idealna. Zespół z firmy Kreatywna okładka z pewnością stanie na wysokości zadania i stworzy wyjątkowy drobiazg.
admin