[LISTA KANDYDATÓW] Te osoby chcą być członkami Rad Osiedli

11 czerwca 2019 1163

16 czerwca 2019 r. w godz. 8.00 - 20.00 będziemy wybierać składy Rad Osiedli. Zachęcamy, aby zapoznać się z listami kandydatów.

fot. bielsko.info


OKRĘG WYBORCZY NR 14 - OSIEDLE KOMOROWICE KRAKOWSKIE
1. CAPIK Mariusz lat 45, technik ekonomista
2. CZOPEK Damian lat 35, elektryk
3. DROŹDZIK Elżbieta lat 72, emerytka
4. HAŁAT Rafał lat 42, technik mechanik
5. ICIEK Zbigniew Tomasz lat 68, nauczyciel, emeryt
6. JAMBORSKI Jacek Adam lat 45, inżynier mechanik
7. KACZMAREK Marcin lat 40, kierownik VAS
8. KRAUS Andrzej Karol lat 72, emeryt
9. MIKRUT Adam Henryk lat 46, pracownik introligatorni
10. MOL Ryszard lat 64, technik odlewnik
11. MÓLL Marek lat 51, działalność gospodarcza
12. NIEMCZYK Rafał lat 34, technik mechanik
13. PAPLA Joanna lat 25, prawnik, dziennikarz
14. POLAŃSKI Mikołaj lat 62, kontroler techniczny
15. SIEREK Urszula lat 43, technik administracji
16. SOLDAS Magdalena lat 40, gastronom
17. TATARCZAK Łukasz lat 37, mechanik
18. WNĘK Paweł Jerzy lat 56, elektromonter, emeryt
19. ZWIĘCZAK Sylwester lat 47, technik budowy maszyn
20. ŻBEL Damian lat 40, kierownik sprzedaży

Głosowanie zostanie przeprowadzone w lokalach Obwodowych Komisji Wyborczych:
  • OKW Nr 102 - "AQUA" S. A. Oczyszczalnia Ścieków,
  • ul. Bestwińska 63, 43-300 Bielsko-Biała,
  • OKW Nr 103 - Przedszkole nr 40,
  • ul. Komorowicka 338, 43-300 Bielsko-Biała,
  • OKW Nr 104 - Szkoła Podstawowa nr 29 im. Janusza Korczaka,
  • ul. Czereśniowa 20, 43-300 Bielsko-Biała


OKRĘG WYBORCZY NR 15 - OSIEDLE KOMOROWICE ŚLĄSKIE
1. BRANDYS Dorota lat 54, sprzedawca-magazynier
2. BRANDYS Bogdan lat 60, technik hutnik
3. BRANDYS Łukasz lat 35, architekt
4. CZERWIŃSKA Magdalena lat 38, socjolog
5. KISZKA Krzysztof lat 59, technik elektronik
6. KOMOREK Władysław lat 61, inżynier
7. KWAŚNIAK Halina lat 68, technik budowlany
8. MAŁACHWIEJ Konrad Henryk lat 33, notariusz
9. MAŚKA Mirosław lat 34, technik elektronik
10. MIKULSKA Joanna lat 55, sprzedawca
11. MIKULSKI Rymwid lat 57, technik budowlany
12. PIETRUSIAK Barbara lat 59, nauczyciel
13. PYSZ Andrzej lat 73, technik
14. SADOWSKI Grzegorz lat 43, handlowiec
15. SZYMECZEK Mariusz lat 36, mgr teologii
16. TAJCHMAN Paweł lat 65, inżynier mechanik

Głosowanie zostanie przeprowadzone w lokalu Obwodowej Komisji Wyborczej:
  • OKW Nr 101 - Szkoła Podstawowa nr 29 im. Janusza Korczaka,
  • ul. Mazańcowicka 34, 43-300 Bielsko-Biała
admin

Komentarze