Jaką wybrać lokalizację sali weselnej? Śląsk nie ma sobie równych!

12 sierpnia 2019 1661

Artykuł sponsorowany

Czy wybór sali weselnej wedle kryterium wielkości, to jedyne wyzwanie? Zdecydowanie nie! Udane przyjęcie weselne nie polega jedynie na tym, by w jakikolwiek sposób pomieścić wszystkich gości. Każdy liczy na wygodę, swobodę poruszania się, ale i możliwość prowadzenia rozmów z już małżonkami, a także poznawania się z tymi, którzy dołączają do grona najbliższej rodziny. Dlaczego zatem sala weselna na Śląsku, zlokalizowana w Czechowicach-Dziedzicach? Bo to znacznie więcej niż miejsce na aż 250 osób!

fot. www.staracynkownia.pl


Dworek Stara Cynkownia w cudowny sposób prezentuje urodę i uroki Śląska. Udowadnia ponadto, że to, co niegdyś kojarzyło się z szarością, monotonią i specyficznym klimatem, dziś przyciąga ludzi z całej Polski. W pierwszej kolejności sala weselna na Śląsku jest w stanie zapewnić swobodę zabawy aż 250 gościom weselnym. Pośród atutów uwagę zwraca na siebie architektura Dworku Stara Cynkownia, który zaprasza już od samego wejścia, by po przekroczeniu jego progu, przywitać gości weselnych ciekawie zorganizowaną przestrzenią.

Przygotowane sale zapewniają komfort poruszania się dla wszystkich - od najmłodszych po najstarszych. Można tu w taki sposób ustawić stoły, krzesła i inne elementy, by rodziny mogły się ze sobą bezproblemowo komunikować, bawić, ale i miały poczucie intymnej atmosfery do rozmów w kameralnym gronie. Śląsk wita ich za to smakami, atrakcjami i klimatem, którego nie sposób zapomnieć.

Pieczołowicie przygotowane potrawy trafiające na stoły, łączą tradycję i śląskie smaki z nowoczesnością, która podbija gusta najbardziej wymagających. Profesjonalna obsługa dba o wszystkich razem i każdego z osobna, choć jej obecność pozostaje maksymalnie dyskretna.

Udane wesele dla licznych gości, którzy liczą na wygodny dojazd i niepowtarzalny czas? Dworek Stara Cynkownia i jego sala weselna to wybór, który nie ma sobie równych. Pod adresem witryny https://www.staracynkownia.pl/ można znaleźć wszystkie szczegóły, zapoznać się z galerią, która przybliża urok tego miejsca i zachęca do wybrania Śląska na symboliczny początek nowej drogi życia.

Licz