Tradycyjna polska kuchnia ubrana w nowoczesność - Kombinat Bistro zaprasza!

12 sierpnia 2019 2172

Artykuł sponsorowany

Wyprowadzając się do innego kraju, tęsknimy za polskimi smakami i tradycyjną kuchnią. Wybierając się na jednodniową wycieczkę lub dłuższy urlop do innego miasta w Polsce, szukamy regionalnych specjałów. W ten sposób wędrujemy po kulinarnej mapie Polski, i nic w tym dziwnego, bo nasza kuchnia potrafi zachwycić i nie sposób porównać jej z żadną inną. Te wszystkie cechy łączy kulinarny świat, który proponuje Kombinat Bistro zlokalizowany w śląskich Czechowicach-Dziedzicach. Dlaczego warto zatrzymać się tutaj więcej niż jeden raz?

fot. kombinatbistro.pl


Jesteśmy mocno przywiązani do swojej kuchni i traktujemy ją jako element tożsamości narodowej. Lubimy jednak próbować nowego, a nowoczesność na talerzach zapowiada istną przygodę po świecie kulinariów. Kombinat Bistro bazuje na tradycyjnej polskiej kuchni, ale łączy ją z nowoczesnym podejściem. W oryginalnym menu nie brakuje lokalnych produktów, własnych kiszonek oraz przetworów. Pojawia się kawa z najlepszej, czechowickiej palarni, która nie tylko daje zastrzyk energii, ale i smakiem oraz aromatem wprowadza w wyjątkowy nastrój. Do tego ekologiczne, polskie wino oraz rzemieślnicze piwo. Trunki, które w umiarkowanych ilościach wykazują pozytywny wpływ na organizm, a co najważniejsze, smakują wybornie!

Na koniec zaś menu przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Wymagających gustach, niejadkach i tych, którzy mają apetyt, nie mają za to pomysłu, na co się zdecydować. Co ważne, Kombinat Bistro zlokalizowany jest niewiele ponad 10 km od Bielska-Białej. To doskonała lokalizacja dla mieszkańców, turystów i osób będących przejazdem, które chcą zjeść smacznie i pożywnie przed dalszą podróżą.

Przemiła obsługa i niebanalny wystrój, to dwie składowe wyśmienitej atmosfery. A gdy smacznie jest na stole, w powietrzu wibrują pozytywne emocje i unoszą się aromaty subtelnie i przyjemnie drażniące nozdrza, chęć by tu wrócić, rodzi się natychmiast po opuszczeniu bistra. Ze szczegółowym menu można zapoznać się na stronie http://www.kombinatbistro.pl/. Goście znajdą tu również informacje o aktualnych promocjach, atrakcjach oraz najświeższe informacje w zakładce aktualności.