Historia DKS-u na zdjęciach

14 sierpnia 2015 3401

Jeden z naszych czytelników wysłał nam archiwalne zdjęcia drużyny piłkarskiej z Komorowic Krakowskich. Serdecznie dziękujemy za zdjęcia!

Archiwalne zdjęcia RKS-u Komorowice • fot. czytelnik, archiwum prywatne11 zdjęć


- Przeczytałem że czekacie na archiwalne fotki drużyny z Komorowic.Tak się składa że mój Ś.P tata Kazimierz Janusz grał tam przez całą swoją "karierę". Urodził się w 1951 roku i mieszkał właśnie na ul. Olimpijskiej, 50 metrów obok stadionu. Grał na lewym skrzydle lub w napadzie. Jako młody chłopak z wypiekami na twarzy słuchałem jego niekończących się historii na temat lokalnej drużyny, bramek i ciekawych sytuacji chłopaków, z którymi grał - mówi Marcin Janusz.

- Zdjęcia, które przesyłam, prawdopodobnie pochodzą z okresu ok. 1966-85. Mam ich więcej, jednak nie chcę spamować, bo na większości jest tata. "Kazek" skończył karierę krótko przed moimi narodzinami i sprawił, że zakochałem się w tej dyscyplinie - jestem z niego dumny i przynajmniej w ten sposób mogę mu podziękować - dodaje nasz czytelnik.

Serdecznie dziękujemy za zdjęcia! Apelujemy do wszystkich komorowian o to, żeby dzielili się z nami archiwalnymi fotografiami, które dokumentują historię Komorowic! Zdjęcia można wysyłać na adres kontakt@komorowice.pl. Jeśli ktoś nie posiada dostępu do skanera, a chciałby podzielić się zdjęciami, to również prosimy o kontakt.
admin

Komentarze