[FOTO, WIDEO] Przedświąteczna atmosfera w Komorowicach

8 grudnia 2019 2895

Za nami druga edycja Komorowickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbył się w sobotę 7 grudnia na placu im. Józefa Niemczyka.

II Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy - 07.12.2019 • fot. komorowice.pl, 31 zdjęć


W tym roku pogoda okazała się łaskawsza, dzięki czemu przez II Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy przewinęło się co najmniej kilkaset osób - głównie mieszkańców Komorowic, ale także zaciekawionych imprezą mieszkańców innych dzielnic Bielska-Białej.

Na scenie zaprezentowało się kilkudziesięciu artystów z zespołów Kontrasty, Tromboys oraz góralskiej kapeli Póki Co. Tradycyjnie na placu rozstawili się wystawcy z gastronomią i rękodziełem. Stoisko przygotowało także Stowarzyszenie Komorowice, które tego dnia zaprezentowało najnowszy numer Magazynu Komorowice.Nie zabrało ciekawych zabaw i animacji dla dzieci i młodzieży. W imprezie wziął udział prezydent miasta Jarosław Klimaszewski.

W organizację imprezy włączyła się cała społeczność Komorowic: Rada Osiedla Komorowice Krakowskie, Stowarzyszenie Komorowice, Dom Kultury w Komorowicach, OSP Komorowice Krakowskie, OSP Komorowice Śląskie, Szkoła Podstawowa nr 29, Szkoła Podstawowa nr 30, Rada Osiedla Komorowice Śląskie, Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Wokalnego Kontrasty, a także Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom imprezy. Są to firmy: Prosperplast1, Befaszczot, Marbet, Sylgreko Klaudia Komraus, FHU Prestige2 Iwona Kozyra, Piekarnia Duraj, Sklep Spożywczo-Przemysłowy Stanisław Nabielec.

Loading...


Loading...
admin

Komentarze