Kolęda 2019/2020. Zobacz kiedy przyjdzie ksiądz

27 grudnia 2019 2202

W piątek 27 grudnia w komorowickiej parafii ruszają wizyty duszpasterskie. Księża będą odwiedzać gospodarstwa domowe do środy 15 stycznia.

fot. komorowice.pl


Piątek 27 Grudnia 2019 Kolęda od godz. 10:00
1. Bestwińska 234, Maślaków, Jesionowa, Jaworowa
2. Świerkowa, Bestwińska (od 302 do ul. Maślaków), Jodłowa, Sosnowa, Podleska 7 i 9
3. Podleska od strony Janowic (od 39) do Bestwińskiej
4. Groszkowa (od ul. Bestwińskiej do ul. Samotnej), Kąty, Akacjowa (cała), Górska (36, 36A, 38)
5. Świtezianki, Samotna, Groszkowa (76, 81, 81A), Górska
6. Borowików, Bestwińska 311 - 233, Muchomorów, Dumna

Sobota 28 Grudnia 2019 Kolęda od godz. 10:00
1. Bestwińska 197 - 72A, Sejmowa 22, Cybernetyków, Gliwicka 80-5
2. Bestwińska 3 - 52, Jęczmienna 2, Koniczynki, Napędowa, Finałowa, Na Fermie
3. Kromparecka 6 - 60A i Gwardzistów 67A - 3
4. Fredry, Gliwicka (152-162) i Jasna Rola.
5. Jasna Rola 71A, Rakietowa 40, Dusznicka 176,174, Jęczmienna, Żeńców,
6. Syrokomli, Lansjerów, Dusznicka 59a,b,c

Niedziela 29 Grudnia Kolęda od godz. 14:30
1. Rodziewiczówny, Serenady, Stażystów
2. Światowida, Szwoleżerów, Ułanów
3. Dusznicka 113-132 i Chłopska,
4. Żeglarska,
5. Św. Jana Chrzciciela, Trawiasta

Poniedziałek 30 Grudnia Kolęda od godz. 10:00
1. Czechowice-Dziedzice : Legionów 245A, Krzywa, Wrzosowa, Zawiła, Wilcza, Świerkowicka 5, Komorowicka
2. Lekarska, Orna, Katowicka 25 - 94A oraz Szlachecka, Papierowa i Chochołowska
3. Katowicka 210-140A (bez nowych domów: 171 i 175) oraz Szarych Szeregów, Uczniowska, Terenowa, Produkcyjna
4. Wołodyjowskiego, Ogrodników, Złocista, Ponętna, Hajduczka, Miłosna
5. Piechurów, Albatrosów, Ziołowa, Husarska
6. Biblioteczna , Żołnierska Poligonowa

Wtorek 31 Grudnia 2019 Kolęda od godz. 10:00
1. Młodej Polski i Akademicka 39
2. Akademicka 1-18
3. Akademicka 21-65
4. Burzliwa i Kustosza 2-24A
5. Kwietniowa i Kustosza pozostała część
6. Astronomów, Biedronki

Czwartek 2 Stycznia 2020 Kolęda od godz. 14:30
1. Ceramiczna (od początku), Wajdeloty od 35A
2. Samodzielna od 1, Wajdeloty 8-14, Kamieniarzy od 1-15
3. Syreny, Czorsztyńska
4. Taksówkarzy i Fizylierów
5. Odrowąża 1-50
6. Kirasjerów 7 - 56

Piątek 3 Stycznia 2020 Kolęda od godz. 14:30
1. Drobna; domy 1-13 i Nowe bloki: 16,16A,18,18A
2. Drobna; bloki: 14A,14B, 16C,
3. Drobna; bloki: 16B, 20, 18B

Sobota 4 Stycznia 2020 Kolęda od godz. 10:00
1. Barkowska 2 - 85
2. Barkowska 86 - 142
3. Barkowska 143 - 202A
4. Barkowska 272 - 204 TRASA OD GODZ. 14:00
5. Budrysów (od ul. Dusznickiej - od nr 7), Bliźniacza i Braterska
6. Dusznicka 1-47, Boczna 23,27,37

Niedziela 5 Stycznia Kolęda od godz. 14:30
1. Bystra od 7 do 31
2. Bystra od 30 do 86
3. Bystra od 90 do 145
4. Daszyńskiego 127-94 i Kaletnicza 4-23
5. Olimpijska cała ulica i Plac Niemczyka

Poniedziałek 6 Stycznia Kolęda od godz. 14:30
1. Komorowicka - nieparzyste od 131 i parzyste od 172 (obie strony)
do wiaduktu
2. Komorowicka; obie strony od wiaduktu: parzyste do 322, nieparzyste do 267, oraz Mazańcowicka
3. Komorowicka (od ronda) parzyste: 352-330
4. Komorowicka (od ronda) nieparzyste: 305-277 w tym nowy blok
5. Inżynierska, Młynówka, Śliska

Wtorek 7 Stycznia 2020 Kolęda od godz. 14:30
1. Hałcnowska (nr parzyste: 8-88)
2. Hałcnowska (nr parzyste: 162 - 96), Wernyhory
3. Hałcnowska (nieparzyste od 5 - 77) i Bagażowa
4. Hałcnowska (159 - 83) oraz Romańska i Odrowąża 93-106 od dzielnicy Hałcnów
5. Rybacka, Garncarska i Laurowa


Środa 8 Stycznia 2020 Kolęda od godz. 14:30
1. Kaletnicza (nr nieparzyste) bloki: 29,31,33,37,39
2. Kaletnicza (nr parzyste) bloki: 24,24A,26,26A oraz domy: 30-52
3. Kaletnicza (domy szeregowe) 47-91
4. Pedagogiczna 1-47, Mazańcowicka 48A,52,54,58
5. Za Kuźnią
6. Dragonów 1-50

Czwartek 9 Stycznia 2020 Kolęda od godz. 14:30
1. Komorowicka 332 (od ostatniej klatki)
2. Komorowicka 332 (od pierwszej klatki)
3. Komorowicka 336 (od ostatniej klatki)
4. Komorowicka 336 (od pierwszej klatki)
5. Komorowicka 336 A (od pierwszej klatki)
6. Komorowicka 336 A (od ostatniej klatki)

Piątek 10 Stycznia 2020 Kolęda od godz. 14:30
1. Komorowicka 336 B ( od pierwszej klatki )
2. Komorowicka 336 B ( od ostatniej klatki )
3. Komorowicka 334
4. Stażystów 36
5. Stażystów 38

Sobota 11 Stycznia 2020 Kolęda od godz. 10:00
1. Królewska od 1 do 47 ( od Katowickiej )
2. Królewska od 94- 49, Mistrzowska i Książęca
3. Botaniczna, Opłotek, Aktorów
4. Czeladnicza oraz Katowicka 171 i 175 (nowe domy)
5. Wąska, Rondo, Czarna, Żabiniec
6. Przyległa, Czereśniowa

Niedziela 12 Stycznia 2020 Kolęda od godz. 14:30
1. Lipowska 98, Świerkowicka 57, Królewska za „dwupasmówką” i Mazańcowicka od 57 do ronda
2. Mazańcowicka 126A - 103
3. Mazańcowicka 100A - 59, Poligonowa 8
4. Olimpijska 35 Bloki

Poniedziałek 13 Stycznia 2020 Kolęda od godz.14:30
1. Stażystów 38 A
2. Stażystów 39 (od ostatniej klatki)
3. Stażystów 39 (od pierwszej klatki)
4. Stażystów 39 A (od ostatniej klatki)
5. Stażystów 39 A (od pierwszej klatki)

Wtorek 14 Stycznia 2020 Kolęda od godz. 14:30
1. Daszyńskiego 99 A (od pierwszej klatki)
2. Daszyńskiego 99 A (od ostatniej klatki)
3. Daszyńskiego 101 (od końca)
4. Daszyńskiego 101 (od początku)

Środa 15 Stycznia 2020 Kolęda od godz. 14:30
1.Na Stawach, Ostowa i Groblowa
2. Daszyńskiego 22-87
adminźródło: parafia św. Jana Chrzciciela

Komentarze