Player bets w Betfan

15 lutego 2020 1363

Artykuł sponsorowany

Oferta zakładów wzajemnych, dostępnych na polskim rynku stale rośnie. Dzieję się tak również za sprawą legalnego polskiego bukmachera - Betfan, który wprowadził tak zwane player bets.Zakłady na indywidualne występy poszczególnych zawodników są typerom bardzo dobrze znane. Firmy bukmacherskie posiadają je w swoich ofertach od dość długiego czasu. Bukmacher Betfan postanowił pójść jednak krok dalej i zaproponował swoim graczom zakłady zwane player bets. Na czym polegają i czy warto się nimi zainteresować? Zapraszamy do lektury naszego tekstu.

Player bets - co to jest?

Oferta zdarzeń możliwych do obstawienia podczas meczów piłki nożnej stale wzrasta. Oprócz tradycyjnych zakładów na zwycięzcę spotkania, liczbę bramek oraz rzutów rożnych, jesteśmy w stanie założyć się z bukmacherem także to, czy dany zawodnik zdobędzie gola, czy też nie.

Niejako rozszerzeniem ostatniego z wymienionych zakładów są właśnie player bets. Dzięki nim będziemy mogli wytypować dokładną liczbę poszczególnych zagrań wybranego piłkarza w konkretnym meczu. Chodzi tu między innymi o liczbę:
  • asyst
  • podań
  • strzałów
  • odbiorów


Dostępność player bets

Dzięki tej propozycji będącej dziełem twórców Betfan, zyska on z pewnością sporą rzeszę nowych klientów. Zakłady player bets są już dostępne praktycznie w każdym ze spotkań, jakie znajdują się w ofercie bukmachera. Poczynając od niezwykle popularnych włoskiej Serie A oraz angielskiej Premier League, a na greckiej Superlidze kończąc.

Obstawiający zmuszeni będą jednak wykazać się sporą wiedzą na temat charakterystyki poszczególnych zawodników. Przeanalizować który z nich ma najwięcej kontaktów z piłką podczas spotkania. Wiedza ta przyda im się oczywiście również do typowania innych zakładów.

Player bets - co dalej?

Bukmacher Betfan wprowadzając te innowacyjne zakłady na polski rynek po raz kolejny pokazuje, iż na poważnie chce włączyć się w walkę o nowych graczy. Jeśli wierzyć doniesieniom prasowym, zakłady player bets w niedalekiej przyszłości będą dostępne także dla użytkowników, którzy na co dzień są fanami koszykarskiej ligi NBA.

Nam jako użytkownikom pozostaje więc czekać na kolejne ruchy włodarzy Betfan-a. Jak pokazuje czas warto im zaufać i uwierzyć w ich pomysłowość, gdyż każda podjęta przez nich decyzja uatrakcyjnia i tak bogatą przecież ofertę.