Rolety plisowane - elegancki sposób przysłaniania okien

22 listopada 2020 362

Artykuł sponsorowany

Rolety plisowane lub inaczej plisy to jeden z najnowocześniejszych i jednocześnie najbardziej oryginalnych sposobów na przesłanianie okien.

fot. knall.com.pl


To co je wyróżnia rolety plisowane na tle innych osłon wewnętrznych to możliwość ustawienia materiału rolety w dowolnym miejscu szyby - góra, dół lub środek. Ponadto plisy mają bardzo wszechstronne zastosowanie; można je zakładać także w oknach o nietypowych kształtach np. łuki, w oknach dachowych, na dużych przestrzeniach okiennych, w tym w ogrodach zimowych.

Przestrzeń okienna jest jednym z kluczowych elementów wystroju pomieszczeń. Rolety plisowane idealnie wpasują się w okno dzięki czemu będą dopełniać wygląd wnętrza, a nie w nim dominować. Rozbudowana oferta w zakresie kolorystyki materiałów i osprzętu oraz faktur tkanin pozwoli dobrać plisy do projektu wystroju. Nie ma tu konieczności stosowania kasety, dzięki czemu zajmują mniej miejsca i bardzo dobrze przylegają do okien.

Rolety plisowane w sklepie Knall

Plisy okienne w sklepie Knall zamawiane są na indywidualnie podawany wymiar - plisy na wymiar - , na stronie znajduje się specjalna zakładka Pomiarowanie, która ma ułatwić samodzielne wymierzenie okna. W trakcie składania zamówienia po lewej stronie widać Kalkulator wskazujący wartość zamówienia.

Wybrać można osłony do okien pionowych lub dachowych. W obu przypadkach wybiera się różne kolory tkanin i osprzętu oraz różne faktury materiałów. Tak zbudowana oferta pozwala zastosować rolety plisowane we wszystkich pomieszczeniach domu, co sprawia, że całość aranżacji wystroju jest spójna.

Plisy okienne COSIMO - zasłaniają dowolny fragment okna, można je przesuwać w poziomie lub w pionie (w zależności od miejsca montażu), znajdą zastosowanie w okach o nietypowych kształtach, możliwość zastosowania napędu elektrycznego. Profil COSIMO jest „wklikiwany" na zaczepy, co zapobiega opadaniu plisy. Certyfikowane materiały, w tym opcje niepalne.

Plisy dachowe COSIMO SL - ergonomiczna konstrukcja pozwala dopasować je do
wszystkich rodzajów okien dachowych produkowanych w Polsce. Specjalne prowadnice Cosimo Line są gwarancją odpowiedniego rozłożenie i napięcia materiału rolety. Materiał można przesunąć w dowolne miejsce szyby, plisa wyposażona w magnetyczną blokadę Easy Click, wybór faktur materiałów oraz kolorystyki tkanin i osprzętu, do wykorzystania przy nietypowych kształtach okien, możliwe ustawienie pionowe lub poziome.

Plisy sklep