Wędzarnia znów działa! Spróbuj wyrobów sklepu Lewiatan Komorowice

12 grudnia 2020 1313

Artykuł sponsorowany

Od kilku dni klienci sklepu Lewiatan Komorowice mogą zakupić i skosztować wyrobów własnych sklepu. Wędliny i kiełbasy tworzone są na miejscu przez wykwalifikowanego masarza.

Wędliny z wędzarni sklepu Lewiatan Komorowice • fot. Lewiatan Komorowice, 12 zdjęć


Wędliny i kiełbasy produkowane na miejscu przez lata były znakiem rozpoznawczym sklepu przy ulicy Olimpijskiej. Lewiatan Komorowice postanowił kontynuować dobrą i sprawdzoną nie tylko wśród mieszkańców dzielnicy, ale i całego Bielska-Białej, tradycję przygotowywania i wędzenia wyrobów własnych.W sklepie przy ulicy Olimpijskiej można zakupić kilka rodzajów szynek (szynka Mistrza Darka, szynka w siatce, szynka wiejska), baleron, polędwicę, boczek parzony, a także kiełbasy (kiełbasa śląska, kiełbasa domowa, kiełbasa biała parzona, kiełbasa wiejska) oraz kabanosy. Wszystkie wędliny z Komorowic opatrzone są określeniem "nasz" i tworzone na miejscu przez wykwalifikowanego masarza.Warto dodać, że wszystkie wyroby prosto z komorowickiej wędzarni, są przygotowywane w tradycyjny sposób. Z naturalnymi przyprawami, bez użycia sztucznych dodatków.

Zapraszamy do sklepu Lewiatan Komorowice na stoisko z wędlinami i mięsem. Sklep przy ulicy Olimpijskiej jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-21:00, a także w handlowe niedziele. W tym miesiącu sklep będzie czynny w niedziele 13 i 20 grudnia.