Świąteczne zakupy w Lewiatanie Komorowice

19 grudnia 2020 853

Artykuł sponsorowany

Ostatni przedświąteczny weekend to dla wielu z nas czas wzmożonych zakupów. Atrakcyjne promocje, szeroki asortyment, niskie ceny i komfortowe warunki zakupów to zalety sklepu Lewiatan Komorowice przy ulicy Olimpijskiej.Otwarty w listopadzie Lewiatan Komorowice jest najlepiej zaopatrzonym sklepem w Komorowicach. Poza produktami standardowymi, czyli spożywczymi, chemią i świeżymi warzywami i owocami, Lewiatan Komorowice oferuje własnej produkcji wędliny i mięso z własnego rozbioru.

W sklepie przy ulicy Olimpijskiej można zakupić kilka rodzajów szynek (szynka Mistrza Darka, szynka w siatce, szynka wiejska), baleron, polędwicę, boczek parzony, a także kiełbasy (kiełbasa śląska, kiełbasa domowa, kiełbasa biała parzona, kiełbasa wiejska) oraz kabanosy. Wszystkie wędliny z Komorowic opatrzone są określeniem "nasz" i tworzone na miejscu przez wykwalifikowanego masarza.

Wędliny z wędzarni sklepu Lewiatan Komorowice • fot. Lewiatan Komorowice, 12 zdjęć


Do zakupów zachęcają nie tylko niskie ceny i szeroki asortyment produktów, ale również komfort zakupów. W Lewiatanie Komorowice nie trzeba obawiać się o brak miejsc parkingowych oraz ciasnotę panującą w sklepie.Warto także dodać, że bezpośrednio przed wejściem do sklepu trwa już sprzedaż karpia.

Zapraszamy na świąteczne zakupy do Lewiatana Komorowice! Sklep przy ulicy Olimpijskiej jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-21:00, a także w handlowe niedziele (20 grudnia - 8:00-16:00).
admin