Ktoś rozpoznaje tego mężczyznę? Przywłaszczył plecak

8 listopada 2021 1914

Policjanci z Komisariatu IV Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy przywłaszczenia plecaka wraz z dokumentami i rzeczami osobistymi, które miało miejsce w dniu 1 września br. w Bielsku-Białej, przy ulicy Barkowskiej. Publikujemy wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu sklepu, gdzie zapłacił zbliżeniowo przywłaszczoną kartą, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.Kryminalni z Komisariatu IV Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy przywłaszczenia plecaka wraz z dokumentami i rzeczami osobistymi, do którego doszło w dniu 1 września 2021 roku pomiędzy godzinami 15 a 16.30 w Bielsku-Białej, przy ulicy Barkowskiej.

Poszukiwany mężczyzna zabrał w celu przywłaszczenie różnokolorowy plecak, wewnątrz którego znajdował się portfel, 50 złotych w gotówce, powerbank 10 amperów koloru ciemnego, żółta kurtka sportowa, składany nóż turystyczny Opinel IX, zielone spodnie turystyczne, dokumenty (prawo jazdy i karta NFZ) oraz karty płatnicze Prywat Banku i ING. Następnie podejrzewany o to przestępstwo mężczyzna zapłacił zbliżeniowo pochodzącą z przestępstwa kartą za zakupy w jednym ze sklepów wielobranżowych przy bielskiej ulicy Cieszyńskiej.

fot. KMP Bielsko-Biała


Policja opublikowała wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa, o kontakt z Komisariatem IV Policji w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 704 00, kp4@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.
admin

Komentarze