Drużyna harcerska "Widmo" zaprasza nowych członków

15 listopada 2021 1089

49. drużyna harcerska "Widmo" szuka nowych członków. Już w tym tygodniu drużyna z Komorowic organizuje wydarzenie skierowane do miłośników Harrego Pottera.W czwartek 18 listopada o godzinie 17.00 drużyna harcerska "Widmo" organizuje wydarzenie "Zakupy na Pokątnej", które powinno zainteresować przede wszystkim miłośników książek o Harrym Potterze.

- Czy tak jak my nie czujesz się mugolem i wciąż czekasz, aż sowa cichutko zapuka w Twoje okno? Jeśli tak, nie czekaj i razem z nami wybierz się na ulicę Pokątną gdzie będziesz miał okazję skompletować swoje wyposażenie niezbędne na 1. roku nauki oraz sprawdzić swoje zdolności magiczne! Dyrektor zdradził nam, że każdy kto wykona te zadania zdobędzie specjalny bilet na Ekspres Hogwart - czytamy w opisie wydarzenia, do którego można dołączyć na Facebooku.

"Zakupy na Pokątnej" odbędą się w Szkole Podstawowej nr 29. Zbiórka pod szkołą. Do uczestnictwa w wydarzeniu zaproszone są przede wszystkim dzieci z klas 4-7, bez względu na miejsce zamieszkania.
admin

Komentarze