Spotkajmy się na Komorowickim Jarmarku Bożonarodzeniowym!

25 listopada 2021 3209

Po raz trzeci na placu im. Józefa Niemczyka odbędzie się Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy. Tym razem świąteczną atmosferę w centrum Komorowic Krakowskich będzie można poczuć w sobotę 11 grudnia.Dom Kultury w Komorowicach, Rada Osiedla Komorowice Krakowskie i Stowarzyszenie Komorowice zapraszają na III Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy.

Podobnie jak w ubiegłych latach na placu im. Józefa Niemczyka mieszkańcy Bielska-Białej będą mogli poczuć klimat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Na scenie zaprezentują się grupy z Domu Kultury w Komorowicach (zespół wokalny "Kontrasty", chórek dziecięcy "Pinokio", gitarzyści Michał i Wiktoria Nowak), młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 29 i Szkoły Podstawowej nr 30, a także maluchy z Przedszkola nr 39 i Przedszkola nr 40.

Gościnnie wystąpią "Cudawianki" z Domu Kultury w Wapienicy. Dla publiczności w Komorowicach zagra także zespół "Póki Co" - kapela góralska, która już gościła na Komorowickim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Kapela "Póki Co"


W trakcie imprezy odbędą się także warsztaty oraz kilka konkursów - na najdłuższy łańcuch, najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową oraz odgadywanie kolęd "Jaka to kolęda?". Oczywiście tego dnia nie zabraknie Świętego Mikołaja, który będzie rozdawał dzieciom łakocie.

Oprócz występów artystycznych na placu w centrum Komorowic Krakowskich będzie można zakupić m.in. ozdoby świąteczne i rękodzieło. Oczywiście nie zabraknie smacznego jedzenia i grzanego wina!

Na stoisku Stowarzyszenia Komorowice będzie można otrzymać nowy numer Magazynu Komorowice. Swoje pokazy ratownicze przeprowadzi OSP Komorowice Krakowskie i OSP Komorowice Śląskie.III Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego.

admin

Komentarze