Dlaczego warto inwestować w Szczyrku?

25 listopada 2021 1145

Artykuł sponsorowany

Klimatyczne i pełne atrakcji miasto, które przyciąga turystów przez cały rok. Sprawdź, dlaczego apartamenty w Szczyrku to bezpieczny sposób na lokatę kapitału.Co to jest Condohotel?

Condohotel to nazwa obiektu o funkcji mieszkalno — hotelowej stworzonego z myślą o wynajmie krótko lub długoterminowym. Niezależnie od tego, czy są to apartamenty, pokoje, czy całe mieszkania, zawsze reprezentują najwyższą klasę w segmencie premium.

Jak to działa? Nabywca kupuje lokal od dewelopera, a następnie zleca zarządzanie nim jemu, bądź innej firmie zewnętrznej. W ramach zlecenia prowadzone są działania marketingowe, zdobywanie najemców i kompleksowa opieka nad lokalem. Właściciel nie jest zobligowany do żadnych dodatkowych działań, by liczyć na regularne zyski.

Model biznesowy może wyglądać dwojako. Właściciel decyduje się na 70% dochodu lub gwarantowane 7% wartości apartamentu, które wpłynie na konto w ciągu roku.

Condohotel stanowi obecnie jeden z najbardziej komfortowych i bezpiecznych sposobów inwestowania. Do Polski przyszedł do nas ze Stanów Zjednoczonych. Tam tego rodzaju metoda na lokowanie pieniędzy i czerpanie zysków od dziesiątek lat cieszy się ogromnym powodzeniem. Nie wymaga zaangażowania, a w przypadku dobrej lokalizacji, nie stanowi żadnego ryzyka.

Dodatkowym atutem, jaki wiąże się z posiadaniem apartamentu w condohotel, jest możliwość korzystania z niego na własne potrzeby.

Szczyrk - dlaczego warto tu inwestować?

Szczyrk jest typową miejscowością turystyczną, która nieustannie ulega rozwojowi. Stała ewolucja ma na celu stworzenie odwiedzającym jak najdogodniejszych warunków i jak najliczniejszych atrakcji adekwatnie do rosnących potrzeb. Pomimo tego, że każdego roku powstają w Szczyrku nowe miejsca noclegowe, w sezonie zimowym, trudno znaleźć wolny pokój.

Poza wyjątkową atmosferą tego miasta główną atrakcją są oczywiście doskonale rozwinięte trasy narciarskie o zróżnicowanym poziomie i największa liczba wyciągów w całym kraju. To tutaj znajduje się również Ośrodek Przygotowań Olimpijskich Centralnego Ośrodka Sportu, Szczyrk Mountain Resort oraz Beskid Sport Arena, które przyciągają wszystkich miłośników sportów zimowych.

Szczyrk jest miastem, w którym sezon turystyczny zdaje się nie mieć końca. Latem bowiem ściągają tu amatorzy przepięknych widoków, górskiego powietrza i pieszych wędrówek lub rowerowych przejażdżek.

Inwestycja w nieruchomości to pewny i bezpieczny zysk. W ciągu ostatnich lat ceny domów, mieszkań, materiałów, a także usług budowlanych znacząco poszły w górę. Zakup apartamentu w tak świetnej lokalizacji jak Szczyrk, to gwarancja zysku.

Meta Residence - apartamenty inwestycyjne w Szczyrku

Jeśli szukasz najlepszej lokaty swojego kapitału, postaw na wznoszony właśnie condohotel w Szczyrku. Meta Residence to luksusowe apartamenty z dostępem do restauracji i Aquaparku. Budynek usytuowany jest u podnóża góry Skrzyczne z bezpośrednim dostępem do 50 km tras narciarskich, szlaków pieszych oraz tras rowerowych. W odległości kilkunastu kilometrów od obiektu znajduje się jezioro Żywieckie, pozwalające na korzystanie z uroków sportów wodnych.

Sprawdź na stronie Meta Residence https://www.metaresidence.pl/ wizualizację całego kompleksu. Poznaj bliżej rodzaje modelu biznesowego, spośród których możesz wybierać. Jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z doradcą klienta.

Meta Residence to dla turystów gwarancja udanego wypoczynku, a dla właścicieli apartamentów najlepsza inwestycja.