[ZDJĘCIA] Dwie sportowe inwestycje w SP30

8 maja 2022 1514

Na początku maja rozpoczęły się prace budowlane związane z dwiema inwestycjami na terenie Szkoły Podstawowej nr 30: rozbudową bieżni i remontem boiska trawiastego.

Remont boiska i budowa bieżni przy SP30 • fot. komorowice.pl, 5 zdjęć


Obie inwestycje to zwycięskie projekty budżetu obywatelskiego. Rozbudowa bieżni lekkoatletycznej to projekt z 2020 roku, natomiast remont boiska trawiastego wygrał głosowanie w ubiegłym roku.

Rozbudowa bieżni lekkoatletycznej na terenie Szkoły Podstawowej nr 30 to ostatni etap, który pozwoli na "domknięcie" pętli lekkoatletycznej wokół boisk sportowych. Tym razem dwutorowa bieżnia powstanie od strony ulicy Katowickiej i remizy strażackiej.Równocześnie rozpoczął się remont boiska trawiastego. W ramach inwestycji powstanie boisko trawiaste o wymiarach 40x35m z bramkami 5x2m. Od strony ulicy Katowickiej powstanie nowy piłkochwyt o długości 18 metrów i wysokości 6 m. Zanim zostanie ułożona nowa trawa z rolek, zostanie wykonany drenaż boiska. Wykonawca robót położy także siatki przeciwko kretom.

Popraw jakość i trwałość podłoża z zagęszczarką gruntu dostępną na NORWIT.PL. Niezastąpione narzędzie dla każdego budowniczego!
admin

Komentarze