Wypoczynek w Beskidach z sauną i basenem

8 maja 2022 795

Artykuł sponsorowany

Wypoczynek w górach to nie tylko piesze wędrówki i spacery górskimi szlakami, ale również szereg innych atrakcji, zapewniających niezapomniane doznania. Górska Legenda to apartamenty i domki w górach z basenem, które idealnie sprawdzą się dla osób planujących kilkudniowy, jak i dłuższy pobyt w Szczyrku.Hotel w górach z basenem

Wypoczynek w górach to nie tylko piesze wędrówki i spacery górskimi szlakami, ale również szereg innych atrakcji, zapewniających niezapomniane doznania. Górska Legenda to apartamenty i domki w górach z basenem, które idealnie sprawdzą się dla osób planujących kilkudniowy, jak i dłuższy pobyt w Szczyrku.

Dla Gości stworzono wyjątkową przestrzeń, która zapewnia odprężenie po długich wędrówkach górskich, a także sprawdzi się jako remedium na stres i sposób na zapomnienie o obowiązkach i problemach. Hotel w górach z basenem to idealna opcja dla wszystkich, którzy kochają górski klimat, ale z drugiej strony nie chcą rezygnować z możliwości opalania, kąpieli wodnych czy relaksu na leżaku z ulubioną książką.Czym wyróżniają się domki z basenem w górach?

To z pewnością jedna z ulubionych opcji Gości latem. Basen Bio Design jest filtrowany solą, a dzięki minimalizacji chloru oraz zastosowaniu naturalnych materiałów takich jak piasek kwarcowy i żywica, basen Eco stał się w pełni przyjazny środowisku. Strefa basenowa jest dostępna dla gości od maja do września, dlatego apartamenty w górach z basenem to świetna opcja na wakacyjny wypoczynek — zarówno dla rodzin z dziećmi, par, jak i osób podróżujących w pojedynkę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Górskiej Legendy, gdzie oprócz zakwaterowania w apartamentach, dostępu do basenu znajdują się również domki skandynawskie otoczone zielenią przestrzennego ogrodu.