Tanie Szambo 24 - najpopularniejsze zbiorniki 10m3

7 czerwca 2022 692

Artykuł sponsorowany

Firma TANIE SZAMBO 24 działa na rynku od kilku lat. Jest jednym z liderów działającym w branży produkcji zbiorników betonowych. Tanie Szambo 24 produkuje najpopularniejsze zbiorniki 10m3 - największy zbiornik bez wymaganego zezwolenia.Najlepszy wybór dla Ciebie - szambo betonowe 10m3

W Twoim domu mieszka 4-osobowa rodzina? Nasz flagowy zbiornik będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Nieczystości przechowasz na około 20-28 dni i nie potrzebujesz zezwolenia od starostwa. Nasze szambo 10m3 jest najczęściej wybieranym produktem, ponieważ jest to największy możliwy zbiornik, który możemy zamontować bez zbędnych formalności w urzędach.

Czy szambo 10m3 otrzymam z dostawą do domu?

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi, a więc zbiorniki sprzedajemy wyłącznie z transportem po naszej stronie. Posiadamy flotę nowoczesnych dźwigów HDS, które dostarczą szambo i zamieszczą w wykopanym wcześniej dole.

Szambo betonowe 10m3 - możliwe dodatkowe opcje

Istnieje możliwość dobrania opcjonalnych dodatków do zbiornika, które z pewnością ułatwią korzystanie ze zbiornika. Najchętniej dobieranym produktem jest żeliwna pokrywa. Kolejnym ważnym dodatkiem jest płyta najazdowa, umożliwiająca przejazd aut osobowych nad zbiornikiem oraz parkowanie nad nim. Szambo 10m3 może być jednokomorowe, ale może być również dwukomorowe.

Zamów szambo 10m3 już dziś! +48 791 887 861.