Zapraszamy na IV Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy

14 listopada 2022 3791

Po raz czwarty na placu im. Józefa Niemczyka w Bielsku-Białej odbędzie się Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy. Tym razem świąteczną atmosferę w centrum Komorowic Krakowskich będzie można poczuć w sobotę 10 grudnia.Dom Kultury w Komorowicach, Rada Osiedla Komorowice Krakowskie i Stowarzyszenie Komorowice zapraszają na IV Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy.

Podobnie jak w ubiegłych latach na placu im. Józefa Niemczyka mieszkańcy Bielska-Białej będą mogli poczuć klimat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Na scenie zaprezentują się grupy z Domu Kultury w Komorowicach (zespół wokalny "Kontrasty", chórek dziecięcy "Pinokio", zespół taneczny Synestezja), młodzież i rodzice ze Szkoły Podstawowej nr 29 i Szkoły Podstawowej nr 30, a także maluchy z Przedszkola nr 40.

Dla publiczności w Komorowicach zagra zespół Navvrocki.Oprócz występów artystycznych na placu w centrum Komorowic Krakowskich będzie można zakupić m.in. ozdoby świąteczne i rękodzieło. Oczywiście nie zabraknie smacznego jedzenia i grzanego wina!

Na stoisku Stowarzyszenia Komorowice będzie można otrzymać nowy numer Magazynu Komorowice. Swoje pokazy ratownicze przeprowadzi OSP Komorowice Krakowskie i OSP Komorowice Śląskie.IV Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego.
admin

Komentarze