Jak monitorować zaangażowanie pracowników? Poznaj kluczowe moduły narzędzi HR & Payroll

17 listopada 2022 299

Artykuł sponsorowany

Systematyczne weryfikowanie produktywności zatrudnionych specjalistów to jedno z kluczowych działań, które wpływa na potencjał biznesowy całego przedsiębiorstwa. Chcesz zadbać o komfort Twojego zespołu i zastanawiasz się, jak monitorować zaangażowanie pracowników z programem kadrowo-płacowym? Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj kluczowe funkcjonalności nowoczesnych systemów HR & Payroll.Zastanawiasz się, jak monitorować zaangażowanie pracowników? Udostępnij zespołowi specjalne ankiety

Regularny feedback pracowniczy to podstawa odpowiedniej komunikacji, która wpływa na efektywność oraz zadowolenie osób zatrudnionych. Nowoczesne platformy kadrowo-płacowe udostępniają moduły, które umożliwiają przeprowadzanie wśród pracowników ankiet na temat ich poczucia samorealizacji.

Kwestionariusze mogą składać się zarówno z istniejących w bazie pytań, jak i uwzględniać opracowane w oparciu o indywidualne potrzeby zespołu. Co równie ważne, wypełnienie ankiety nie zajmuje zazwyczaj więcej niż 5 minut.

Jak monitorować zaangażowanie pracowników z programem kadrowo-płacowym? Producenci oferują oprogramowania, które raportują przesyłane przez zatrudnionych dane, porównując stopień ich wydajności do panujących norm branżowych.
 
Nowoczesne narzędzia HR & Payroll umożliwiają organizację szkoleń i e-learningów pracowniczych

Dzięki platformom kadrowo-płacowym możesz zadbać o obsługę warsztatów, szkoleń i e-learningów dedykowanych Twojemu zespołowi. Jak monitorować zaangażowanie pracowników za pośrednictwem aplikacji HR & Payroll? Narzędzie umożliwia kontrolowanie uzyskiwanych przez zespół certyfikatów.

Co równie ważne, osoby uprawnione mogą odrzucać i akceptować wnioski o szkolenia zewnętrzne, analizując wcześniej takie kryteria, jak tematyka danego warsztatu czy budżet, jakim dysponuje firma.
 
Przeprowadzaj regularne rozmowy kontrolne, które pomogą Ci w monitorowaniu zaangażowania pracowników

Nowoczesne narzędzia kadrowo-płacowe umożliwiają również przeprowadzanie ustrukturyzowanych rozmów kontrolnych. Przełożony może skorzystać z gotowej bazy, dobierając pytania do indywidualnych potrzeb.

Pomocnym rozwiązaniem są również analizy operacyjne, dzięki którym menadżer może zestawić ze sobą liczne dane, pomagające w określeniu efektywności pracy zatrudnionych. System weryfikuje różnorodne czynniki, porównując wynik Twojego zespołu do ogólnie przyjętych norm branżowych.
 
Zastanawiasz się nad wdrożeniem aplikacji kadrowo-płacowej? Postaw na funkcjonalną platformę Teta AIR

Oprogramowanie HR & Payroll, rozwijane przez markę Unit4, to narzędzie, które umożliwia skuteczne zautomatyzowanie procesów wewnętrznych firmy w obrębie każdego z jej działów. Chcesz wdrożyć system, który pomoże Ci w skutecznej ocenie wydajności Twoich pracowników? Odwiedź stronę internetową dostawcy i skontaktuj się z doradcą, który przedstawi Ci pełną specyfikację platformy Teta AIR.