Strażacy z Komorowic Śląskich wygrali zawody

18 czerwca 2023 1567

W Czechowicach-Dziedzicach na stadionie MOSiR odbyły się miejskie zawody sportowo-pożarnicze miasta Bielsko-Biała. Drużyna OSP Komorowice Śląskie wygrała zmagania w dwóch kategoriach

fot. OSP Komorowice Śląskie


W zmaganiach sportowych OSP Komorowice Śląskie reprezentowały trzy drużyny: Seniorzy, MDP 16-18, MDP 10-16. Drużyny musiały wykonać trzy konkurencje, sztafetę pożarnicza, ćwiczenie musztry oraz ćwiczenie bojowe .

Druhowie OSP Komorowice Śląskie zajęli następujące miejsca:
  • 1. miejsce - Seniorzy
  • 1. miejsce - MDP 16-18
  • 3. miejsce - MDP 10-16

- Ponadto nasza jednostka zdobyła puchary za najszybciej wykonane ćwiczenie bojowe oraz sztafetę. Bardzo chcemy podziękować, Zarządowi Miejskiemu OSP RP w Bielsku -Białej za organizacje, strażakom za zaangażowanie oraz Zarządowi za wsparcie. Dziękujemy naszym kibicom, bo to dzięki nim w naszej jednostce panuje rodzinna atmosfera i to daje nam motywacje do działań. Gratulujemy wszystkim startującym drużynom, a w szczególności OSP Komorowice Krakowskie było blisko - informuje OSP Komorowice Śląskie.

Seniorzy z OSP Komorowice Krakowskie zajęli drugie miejsce. Jednostka z Komorowic Krakowskich wystawiła także drużynę w kategorii oldboy.

- To był bardzo dobry czas wspólnych wzmagań i rywalizacji w pełni fair-play. Gratulacje dla zwycięzców #OSPKomorowiceŚląskie zabrakło niewiele, ale trudno trenujemy, ćwiczymy bo konkurencja poziom trzyma. Puchar jest w Komorowicach. Dziękujemy wszystkim reprezentującym Naszą jednostkę, szczególne podziękowania dla kibiców i sympatyków jednostki i każdej osoby która dziś była, widziała i tak jak my dobrze się bawiła - informuje OSP Komorowice Krakowskie.

fot. OSP Komorowice Krakowskie
adminźródło: OSP Komorowice Śląskie

Komentarze