Jesienna zbiórka elektrośmieci

12 października 2015 2380

Na zlecenie Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej firma SKY RECYCLING SYSTEM Sp. z o.o. prowadzi zbiórkę elektorśmieci. Zużyty sprzęt będzie można oddać również w Komorowicach Krakowskich.

Jesienna zbiórka elektrośmieci • fot. UM Bielsko-Biała


W miejscu zbiórki zostanie podstawiony specjalny samochód, w którym pracownicy firmy SKY RECYCLING SYSTEM Sp. z o.o. będą przyjmowali elektrośmieci. Podczas zbiórki mieszkańcy będą mogli pozbyć się problemowych odpadów między innymi takich jak:
  • sprzęt AGD - od dużych (lodówki, zamrażarki, zmywarki, kuchenki elektryczne, odkurzacze itp.) po najdrobniejsze (takie jak suszarka do włosów, lampka biurkowa, grzałka elektryczna, toster czy lokówka),
  • sprzęt RTV - (telewizory, tunery, radia, magnetofony, głośniki, telefony komórkowe, monitory, klawiatury komputerowe  itp.),
  • inne - (np. żarówek, świetlówek, kabli elektrycznych, ładowarek, baterii).


W trakcie zbiórki mieszkańcy, którzy oddadzą zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny otrzymają gadżety. We wszystkich wyznaczonych miejscach zbiórka odbywa się tylko we wskazanych godzinach wskazanych w harmonogramie, który jest przedstawiony na stronie internetowej Urzędu Miasta. Prosimy o przywożenie elektrośmieci w wyznaczonych godzinach i oddawanie ich kierowcy oznakowanego samochodu firmy SKY RECYCLING SYSTEM Sp. z o.o.

W przypadku trudności z dostarczaniem dużego sprzętu (np. lodówek, kuchenek, telewizorów) do punktu zbiórki, można zgłosić wcześniej telefonicznie pod nr 501 357 100 indywidualny odbiór takiego sprzętu.

Najbliższy termin zbiórki w Komorowicach Krakowskich:
20 października 2015 r. (wtorek)
godz. 18.00 -20.00
miejsce zbiórki:
Komorowice Krakowskie: ul. Czereśniowa, parking przy placu Niemczyka
admin

Komentarze