Jak oceniacie pracę dzielnicowych z Komorowic?

10 marca 2024 1182

Możesz nagrodzić swojego dzielnicowego za dobrą pracę i zagłosować na niego w plebiscycie #SuperDzielnicowy 2024. Plebiscyt jest jednym z wydarzeń realizowanej w tym roku wspólnej akcji społecznej Komendy Głównej Policji oraz Telewizji Puls #DzielnicaBEZstrachu. Głosować można do końca kwietnia.

fot. Komorowice.pl


Akcja #DzielnicaBezStrachu ma zainteresować społeczeństwo problematyką bezpieczeństwa utrzymaną w lekkiej konwencji, zaś sam plebiscyt - zbliżyć dzielnicowych z mieszkańcami poprzez wyłonienie #SuperDzielnicowego 2024 oraz znalezienie najaktywniejszych polskich dzielnic.

Akcji #DzielnicaBEZstrachu dedykowana jest strona internetowa https://dzielnicabezstrachu.pl/, za pomocą której można oddać też głos na swojego dzielnicowego, a promują ją aktorzy serialu kryminalnego Dzielnica strachu, który można oglądać na Puls 2. Są to: Andrzej Młynarczyk, Jasper Sołtysiewicz i Aleksandra Listwan, a także ubiegłoroczny zdobywca tytułu #SuperDzielnicowego - młodszy aspirant Patryk Klekot.

Plebiscyt #SuperDzielnicowy 2024, daje możliwość szerszego zaprezentowania służby w policji, a szczególnie zadań realizowanych przez dzielnicowych.

- Jaki powinien być, według mnie, SuperDzielnicowy? To człowiek, który zna dzielnicę i społeczność w niej mieszkającą. Cieszy się zaufaniem, jest pierwszą osobą, do której można się zgłosić w sytuacji, gdy potrzebna jest pomoc i szybka reakcja. Troskliwy, sumienny, odważny, zawsze gotowy chronić mieszkańców swojej dzielnicy. W ten sposób staram się portretować mojego Andrzeja Potocznego w serialu Dzielnica strachu. I takich dzielnicowych szukamy w drugiej edycji plebiscytu - powiedział Andrzej Młynarczyk.

W Komisariacie Policji IV w Bielsku-Białej (Komorowice) funkcję dzielnicowych sprawuje dwóch policjantów:
  • p.o. sierż. Sławomir Wojewodzic (Komorowice Krakowskie, osiedle Rosta)
  • asp. Adam Tomeczek (Biała Wschód, Komorowice Śląskie)


admin

Komentarze