Strażacy z Komorowic Krakowskich dziękują za głosy

21 listopada 2016 3602

Strażacy z jednostki OSP Komorowice Krakowskie chcą podziękować wszystkim mieszkańcom dzielnicy, którzy w głosowaniu na projekty budżetu obywatelskiego poparli projekt "Ratując Wasze Życie ".

OSP Komorowice Krakowskie • fot. komorowice.pl, , komorowice.pl12 zdjęć


Przypominamy, że osiedlowy projekt strażaków z Komorowic Krakowskich został zgłoszony do czwartej edycji budżetu obywatelskiego Bielska-Białej. W tym roku w dzielnicy rywalizowały ze sobą cztery projekty. Ostatecznie po głosowaniu do realizacji zakwalifikowano projekt strażaków oraz projekt miejscowej biblioteki.

Po ogłoszeniu oficjalnych wyników okazało się, że mieszkańcy Komorowic Krakowskich zdecydowanie opowiedzieli się za pomocą dla miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Projekt "Ratując Wasze Życie" otrzymał aż 1117 głosów i był drugim najbardziej popularnym projektem osiedlowym w Bielsku-Białej!- Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy oddali na nas głos! Dzięki temu czujemy, że to co robimy jest naprawdę ważne. Osobne podziękowania kieruję do wszystkich strażaków, którzy przez tydzień głosowania ciężko pracowali. Z tego miejsca muszę także podziękować radnemu Karolowi Markowskiemu za pomoc w napisaniu projektu oraz paniom z biblioteki w Komorowicach za pomoc w zbieraniu głosów - mówi Michał Gocek, prezes OSP Komorowice Krakowskie.

Projekt "Ratując Wasze Życie" składa się z czterech elementów. Za 40 tys. złotych pozyskanych z budżetu obywatelskiego w remizie zostanie zamontowany odciąg spalin z samochodów pożarniczych, zakupione zostaną także trzy sprzęty: kamera termowizyjna, detektor wielogazowy oraz defibrylator. Warto wspomnieć, że będzie to pierwszy defibrylator w Komorowicach Krakowskich.

admin

Komentarze