W związku z wichurą strażacy mieli ręce pełne roboty

5 marca 2017 3838

W niedzielę przez całą noc i znaczną część dnia strażacy z OSP Komorowice Krakowskie oraz OSP Komorowice Śląskie walczyli ze skutkami silnego wiatru.

Nocne działania OSP Komorowice Krakowskie - 05.03.2017 • fot. OSP Komorowice Krakowskie, 4 zdjęcia


Strażacy z obu jednostek pracowali w pocie czoła przez całą noc i poranek. Strażacy do akcji byli wzywani także w ciągu dnia.

- Pracowita noc już za naszymi strażakami teraz należy się zasłużony odpoczynek do pierwszego wyjazdu oba zastępy ruszyły o 23:10 akcje prowadzone były na terenie miasta Bielsko-Biała było ciężko i czasami niebezpiecznie ale wszyscy wrócili cali i zdrowi w myśl zasady " Ile wyjazdów, tyle powrotów..." poniżej dodajemy zdjęcia nie których zdarzeń z terenu miasta Bielsko-Biała. Do jednostki oba zastępy powróciły około godziny 5:00 - informowali na swojej stronie strażacy z Komorowic Krakowskich.

Okazało się, że szybko wrócili do akcji, bowiem już o godzinie 7.39 byli ponownie dysponowani do miejscowego zagrożenia. Ostatni niedzielny wyjazd odnotowała jednostka z Komorowic Śląskich, która po godzinie 18.00 została zadysponowana do powalonych drzew na ulicy Okrężnej.
admin

Komentarze