Poczta Polska szuka nowego listonosza w Komorowicach

14 czerwca 2017 3811

Znacie dobrze topografię Komorowic? Nie wyobrażacie sobie pracy bez kontaktu z ludźmi? Być może ta oferta pracy jest dla Was. Urząd Pocztowy w Komorowicach poszukuje listonosza na pełny etat.

Poczta Polska szuka nowego listonosza w Komorowicach • fot. komorowice.pl


Do zadań listonosza będzie należeć: doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych, budowanie pozytywnych relacji z klientami, realizacja planów sprzedażowych dot. wybranych usług i towarów, rzetelne prowadzenie ewidencji korespondencji, wsparcie placówki pocztowej w innych pracach związanych z obsługą przesyłek.

Od kandydatów placówka oczekuje: pozytywnej energii i otwartości na pracę z ludźmi, sumienności i odpowiedzialności, chęci do nauki (niewymagane doświadczenie), dobrej sprawności fizycznej i braku przeciwwskazań do dźwigania, gotowości do pracy niezależnie od warunków atmosferycznych.

W zamian Poczta Polska oferuje: umowę o pracę na czas określony i pensję zawsze na czas, wdrożenie do pracy, pracę w systemie jednozmianowym i wolne weekendy, miłą atmosferę pracy w zespole, różnorodny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku indywidualnego i zorganizowanego oraz do karty Multisport), możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych oraz pakietu medycznego na atrakcyjnych warunkach.
admin

Komentarze