Pomoc dla Johana - zebrano już prawie 500 złotych

21 czerwca 2017 4283

Niespełna tydzień temu rozpoczęliśmy akcję charytatywną "Gramy dla Johana", której celem jest pomoc mieszkańcowi Komorowic - Janowi Cichockiemu. Okazuje się, że można na Was liczyć!

Janek "Johan" Cichocki • fot. komorowice.pl


Johan, jeden z największych kibiców Podbeskidzia z Komorowic, którego wielu mieszkańców dzielnicy pamięta jeszcze z czasów gry Ceramedu przy Olimpijskiej, został kilka tygodni temu brutalnie pobity. Trafił do Szpitala Wojewódzkiego, na początku na Odział Intensywnej Opieki Medycznej, obecnie przebywa na Oddziale Neurologii. Aby powrócić do zdrowia będzie potrzebował intensywnej rehabilitacji.

Przypominamy, że w barze Drewniok przy ulicy Olimpijskiej trwa zbiórka pieniędzy. Do skarbony można wrzucić każdy datek, który zostanie przeznaczony na zakup środków higienicznych i rehabilitacji Johana. Zebrano już niespełna 500 złotych. Pieniądze są na bieżąco są przeznaczane na zakup niezbędnych środków higienicznych.

Trafiają się także ludzie dobrego serca, którzy przekazują dary rzeczowe. Wielką paczkę ze środkami do higieny osób chorych przesłał Pan Sebastian. W imieniu Johana serdecznie dziękujemy i apelujemy o dalszą pomoc!

Paczka od Pana Sebastiana • fot. komorowice.pl
admin

Komentarze