U Johana zdiagnozowano poważną chorobę

13 lipca 2017 5100

Kilka tygodni temu informowaliśmy o brutalnym pobiciu Janka "Johana" Cichockiego i jego pobycie w Szpitalu Wojewódzkim. Niestety podczas leczenia u Johana zdiagnozowano zaawansowaną chorobę nowotworową. Nadal zbierane są środki, zarówno finansowe, jak i rzeczowe, które pomogą w leczeniu pana Jana.

fot. komorowice.pl


Johan, jeden z największych kibiców Podbeskidzia z Komorowic, którego wielu mieszkańców dzielnicy pamięta jeszcze z czasów gry Ceramedu przy Olimpijskiej, na początku czerwca został brutalnie pobity. Trafił do Szpitala Wojewódzkiego, na początku na Odział Intensywnej Opieki Medycznej, później przebywał na Oddziale Neurologii.

Podczas leczenia w Szpitalu Wojewódzkim zdiagnozowano u Johana zaawansowaną chorobę nowotworową. Aktualnie pan Jan przebywa na Oddziale Medycyny Paliatywnej w Szpitalu Miejskim przy ulicy Emilii Plater.

fot. komorowice.pl


Już kilka tygodni temu właściciel lokalu "Drewniok" wraz z grupą mieszkańców Komorowic zorganizował zbiórkę pieniędzy na zakup środków higienicznych. Okazało się bowiem, że Johan nie może liczyć na wsparcie bliskich. Zebrano już około 1000 złotych. Środki są na bieżąco wydatkowane.

Apelujemy do wszystkich, którzy mogą pomóc Johanowi, do włączenia się do spontanicznej akcji #gramydlajohana. Przypominamy, że skarbona, do której można wrzucać dowolne datki, znajduje się w barze "Drewniok" przy ulicy Olimpijskiej. W lokalu można zostawić także dary rzeczowe (pieluchy, balsamy, chusteczki higieniczne, środki kosmetyczne, przybory do golenia).
admin

Komentarze