Pijany 21-latek mówił dzieciom, że wstał z grobu

8 czerwca 2018 5405

Pijany mężczyzna, przebywając na terenie cmentarza parafialnego w Komorowicach Krakowskich, mówił dzieciom z pobliskiej szkoły, że... wstał z grobu. Do nietypowego zdarzenia doszło w minioną środę przy ulicy Św. Jana Chrzciciela - pisze portal bielsko.info.

"Stara" szkoła przy ulicy Św. Jana Chrzciciela • fot. komorowice.pl


Jak wynika z informacji przekazanych przez świadków zdarzenia, mężczyzna przebywający na terenie cmentarza parafialnego w Komorowicach, zaczepiał dzieci, które bawiły się na terenie Szkoły Podstawowej nr 29. Nekropolia bezpośrednio graniczy z terenem placówki oświatowej.

Mężczyzna miał przekazać dzieciom, że... wstał właśnie z grobu i zamierza niebawem do niego powrócić. Nauczyciele zawiadomili o tym fakcie policję.

- W rejonie cmentarza zabłąkał się mocno nietrzeźwy mężczyzna. Z uwagi na stan upojenia alkoholowego i panujący upał, ze względów bezpieczeństwa został przewieziony do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku-Białej. Na miejscu policjanci nie stwierdzili, żeby 21-latek popełnił czyn zabroniony - poinformował asp.szt. Roman Szybiak z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.
adminźródło: bielsko.info

Komentarze