Zamek Gniew - idealny hotel na konferencje

20 kwietnia 2020 1305

Artykuł sponsorowany

Zamek Gniew jest miejscem, w którym zdecydowanie można poczuć prawdziwie historyczną atmosferę. Niesamowita architektura, robiące ogromne wrażenie wnętrza, w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem hotelu to mieszanka, dzięki której zdecydowanie warto wybrać pobyt w Zamku Gniew. Jednocześnie, jest to znakomity hotel na konferencje na najwyższym poziomie.

fot. Zamek Gniew


Konferencje w hotelu Zamek Gniew (https://www.zamek-gniew.pl/polecamy/zamek-gniew-idealny-hotel-na-konferencje) to propozycja dla osób szukających najwyższego standardu obsługi, zorientowanego na zaspokojenie ich potrzeb. Ogromne doświadczenie w zakresie planowania i obsługi konferencji sprawia, że Zamek Gniew jest świetną lokalizacją dla tego rodzaju wydarzeń.

- Mamy świadomość tego, jak duże znaczenie mają spotkania konferencyjne w biznesie lub nauce, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby w swojej pracy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Doskonale przygotowana kadra pracowników hotelu Zamek Gniew służy swoim wsparciem i zapewnia najwyższy poziom obsługi konferencji - informuje zespół hotelowy.

Zamek Gniew cechuje również bardzo dobra lokalizacja, co w procesie planowania konferencji ma ogromne znaczenie. Tylko kilkadziesiąt kilometrów dzieli Gniew od Gdańska, w którym działa międzynarodowy port lotniczy. Hotel może z łatwością stać się doskonałą bazą wypadową dla osób, które poza uczestnictwem w konferencji, chcą zwiedzić województwo pomorskie.

Niekwestionowaną zaletą konferencji organizowanych w hotelach jest możliwość skorzystania z bazy noclegowej i bezproblemowego zakwaterowania uczestników wydarzenia. Konferencja w hotelu Zamek Gniew to dostęp do znakomicie wyposażonych i stylowo urządzonych pokoi oraz apartamentów. Każdy pokój ma własną łazienkę, co gwarantuje gościom intymność i komfort, telewizor oraz dostęp do Internetu.

W Zamku Gniew istnieje możliwość wynajęcia pokoi dla jednej, dwóch lub trzech osób. Obecność bazy noclegowej ma szczególnie duże znaczenie w przypadku kilkudniowych konferencji lub zjazdów skupiających osoby z całej Polski i zagranicy.

Obsługa konferencji w hotelu Zamek Gniew skupia się na najdrobniejszych szczegółach, dbając o wysoki poziom świadczonych usług. Hotelowa kuchnia serwuje smaczne posiłki, przygotowane z wysokiej jakości składników.

Poza komfortowymi noclegami i znakomitą kuchnią, organizacja konferencji w Zamku Gniew pozwala na skorzystanie z wielu ciekawych atrakcji, które wyraźnie akcentują historyczny rodowód hotelu. To doskonały sposób na urozmaicenie planowanego wydarzenia i zaskoczenie zaproszonych gości. Jednocześnie, atrakcje przygotowane przez Zamek Gniew pozwalają na zagospodarowanie czasu wolnego, który pozostanie po zakończeniu wystąpień i prelekcji.

Gości może powitać robiąca wrażenie salwa armatnia, koncert nieszporów gregoriańskich śpiewanych przy świecach to natomiast niezwykle klimatyczny sposób na zwieńczenie udanego wieczoru. Co więcej, Zamek Gniew, dbając o różnorodne potrzeby Klientów, oferuje również możliwość obejrzenia drobiazgowo przygotowanych spektakli historycznych lub odwiedzenia Historycznego Parku Rozrywki. Ciekawym rozwiązaniem będą również ćwiczenia teambuildingowe, które znakomicie sprawdzają się w roli integratora zespołu.

Zamek Gniew posiada ponadto własną przystań zamkową, dzięki której istnieje możliwość zorganizowania rejsu gondolą po Wiśle, wypożyczalnię rowerów dla wielbicieli aktywnego spędzania wolnego czasu, promenadę widokową oraz ściankę wspinaczkową. We wnętrzu hotelu działa kręgielnia, a goście mogą dodatkowo skorzystać ze stołu do gry w bilard. Tak duża liczba dostępnych rozrywek da szansę na zaplanowanie popołudnia lub wieczoru po zakończeniu wystąpień konferencyjnych. Wspólne spędzanie czasu może natomiast stać się świetną szansą na nawiązanie nowych kontaktów. Hotel Rycerski dysponuje z kolei salą restauracyjną, więc konferencję może zwieńczyć przyjęcie dla 200 osób.

Poza konferencjami, Zamek Gniew jest w stanie zorganizować na życzenie Klientów różnego rodzaju eventy.W Pałacu Marysieńki mieści się kawiarnia, natomiast w Hotelu Rycerskim działa restauracja, dzięki czemu goście mogą spędzić czas w preferowany przez siebie sposób.

Zamek Gniew proponuje swoim Klientom doskonale przygotowane centrum konferencyjne składające się z 10 sal o różnej wielkości, dzięki czemu klienci planując konferencję mogą wybrać pomieszczenie dostosowane do swoich potrzeb. Największa sala będzie idealna dla 400 osób, ale Zamek dysponuje również mniejszymi salami, w tym salą dla 20 osób, która świetnie sprawdzi się, jako miejsce dla niewielkich spotkań biznesowych lub warsztatów. Sale konferencyjne udostępniane przez hotel są doskonale wyposażone. Każda z nich posiada dostęp do Internetu, ekran oraz projektor, dzięki czemu prelegenci mogą bezproblemowo zaprezentować zgromadzonym gościom swoje wystąpienie.

Sale konferencyjne Zamku Gniew mogą zostać przygotowane do wszystkich potrzeb. Istnieje możliwość wybrania różnych ustawień stołów, decydując się na najbardziej optymalny dla gości i charakteru wydarzenia układ

Poza salami konferencyjnymi, Zamek Gniew jest w stanie udostępnić swoim Klientom również specjalny namiot eventowy, który w zależności od ustawienia stołów i krzeseł pozwoli na zorganizowanie spotkania dla 150 osób. Namiot, podobnie jak hotelowe sale konferencyjne, posiada dostęp do Internetu, ekran i projektor.

Zamek Gniew to idealne miejsce na zorganizowanie nietypowej konferencji będącej ciekawą alternatywą dla standardowych rozwiązań. Obiekt dysponuje bowiem strefą basenową z saunami i jacuzzi oraz strefą SPA, w której można skorzystać z szerokiego wachlarzy zabiegów na twarz, ciało, dłonie i stopy, masaży relaksacyjnych oraz odprężających rytuałów. Skorzystanie z oferty hotelu jest więc szansą na połączenie konferencji i relaksującego wyjazdu. Zaproszeni uczestnicy będą mogli zamówić wybrane zabiegi lub spędzić wolny czas w strefie basenowej.

Zamek Gniew, dzięki zapleczu noclegowemu, smacznej kuchni i bardzo nowoczesnemu centrum konferencyjnemu jest doskonałym miejscem, które prosta wymaganiom organizacyjnym różnego rodzaju wydarzeń i eventów.