Co ma powstać w Komorowicach? Wnioski do 24 kwietnia

6 kwietnia 2021 1218

Przypominamy, że do 26 kwietnia mieszkańcy Bielska-Białej mogą składać projekty do budżetu obywatelskiego na 2022 rok.

Plac zabaw w Komorowicach Śląskich wybudowany ze środków budżetu obywatelskiego • fot. komorowice.pl


Pracownicy Urzędu Miejskiego obsługujący Punkty Konsultacyjne - z uwagi na trwający stan epidemii Covid-19 - będą telefonicznie lub mailowo udzielać informacji niezbędnych do przygotowania wniosku do Budżetu Obywatelskiego Bielska-Białej na 2022 rok.

Spotkanie osobiste z Interesantami w celu udzielenia informacji niezbędnych do przygotowania wniosku jest możliwe po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym umówieniu spotkania (maile i telefony wskazano poniżej). Zachęcamy - z uwagi na częściowe zamknięcie Urzędu - do kontaktu zdalnego. Czekamy na maile lub telefony od wszystkich zainteresowanych mieszkańców w wyznaczonych godzinach, w okresie od 25 marca do 26 kwietnia 2021 roku.

Punkty Konsultacyjne (czynne będą od 25.03 do 26.04.2021 r.):
w Biurze Rady Miejskiej - adres: pl. Ratuszowy 1, Bielsko-Biała, pokój nr 50 i 51, I piętro. Czynne (oprócz świąt): w poniedziałki, wtorki, środy w godz. od 8.00 do 15.00, w czwartki w godz. od 8.00 do 17.00, w piątki w godz. od 8.00 do 12.00,
tel. (33) 497 14 89
tel. (33) 497 14 53
email: kontakt@obywatelskibb.pl

w Centrum Organizacji Pozarządowych - adres: pl. Opatrzności Bożej 18, Bielsko-Biała. Czynne (oprócz świąt): w środy w godz. od 8.00 do 10.00, w czwartki w godz. od 16.00 do 18.00,
tel. kom. 515 960 015
email: cop@um.bielsko.pl

Zgłaszanie projektów

W związku z trwającą epidemią koronawirusa oraz w celu wsparcia i wzmocnienia działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa, jak również w trosce o zdrowie nas wszystkich informujemy, że rekomendowanym sposobem zgłaszania projektów do BOBB 2022 jest droga elektroniczna.

Zachęcamy wszystkich do pobrania ze strony i przesyłania na adres projekty@obywatelskibb.pl skanów formularzy z propozycjami projektów wraz z dołączonymi listami poparcia (dotyczy tylko projektów ogólnomiejskich) i oświadczeniami (jeśli są konieczne). Możliwe jest również wysyłanie zdjęć wszystkich stron wypełnionego formularza projektu wraz z listą poparcia projektu (dotyczy tylko projektów ogólnomiejskich). Wówczas ważne jest, aby były to zdjęcia możliwie dobrej jakości, z których można odczytać wszystkie pola formularza i pozostałych dokumentów, a w przypadku projektów ogólnomiejskich - odczytać listę poparcia.

Dla wszystkich naszych mieszkańców uruchomiono stanowisko wyposażone w urnę znajdujące się przy pl. Ratuszowym 6 (przed wejściem do Biura Obsługi Interesantów) oraz przy pl. Opatrzności Bożej 18 (Centrum Organizacji Pozarządowych), gdzie można wrzucać wypełnione formularze.

W „Punktach konsultacyjnych" wyłożono do pobrania wydrukowane formularze zgłoszenia projektów ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami.

Więcej informacji na stronie https://obywatelskibb.pl.
adminźródło: UM Bielsko-Biała

Komentarze